Tescoma multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1


Tescoma multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1

Kuchyňské nářadí a pomůcky | Ostatní kuchyňské náčiní | Otvíráky na konzervy

✅Unikátní multifunkční otvírák všechny obvyklé druhy uzávěrů lahví, sklenic i plechovek.   V čem Multifunkční otvírák PRESTO ALL in 1 vyniká?   Sdružuje v jediném výrobku celou řadu samostatných otvíráků, je však kompaktní, podobně velký jako běžné kuchyňské otvíráky. S multifunkčním otvírákem PRESTO snadno otevřete: korunkové uzávěry nápojových lahví plastová šroubovací víčka PET lahví nápojové plechovky s kroužkem konzervy s kroužkem šroubovací zavařovací víčka s nízkým okrajem šroubovací zavařovací víčka s vysokým okrajem (např. TESCOMA) Omnia víčka. Materiál: Vyrobeno z nerezavějící oceli a odolného plastu. Čištění: Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.  ..TESCOMA multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1

TESCOMA multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1

✅Multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1 značky Tescoma, to je unikátní multifunkční otvírák pro všechny obvyklé druhy uzávěrů lahví, sklenic i plechovek. V jediném výrobku objevíte celou řadu samostatných otvíráků, je však kompaktní, podobně velký jako běžné kuchyňské otvíráky.Vyroben z odolného plastu a nerezavějící oceli. Vhodný do myčky nádobí. Záruka 3 roky.S multifunkčním otvírákem PRESTO snadno..


Tescoma multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1 5 (100%) 24 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma multifunkcni otvirak presto, all in 1 obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma multifunkční otvírák presto, all in 1? Poradíme jak vybrat Tescoma multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1, z výběru eshopů.
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt