TESCOMA multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1

TESCOMA Multifunkční Otvírák PRESTO, ALL In 1

TESCOMA multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:Tescoma
Cena:139.00 Kč
TESCOMA multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1 2,75 (55%) 29 hodnocení

Multifunkční otvírák PRESTO, ALL in 1 značky Tescoma, to je unikátní multifunkční otvírák pro všechny obvyklé druhy uzávěrů lahví, sklenic i plechovek. V jediném výrobku objevíte celou řadu samostatných otvíráků, je však kompaktní, podobně velký jako běžné kuchyňské otvíráky.Vyroben z odolného plastu a nerezavějící oceli. Vhodný do myčky nádobí. Záruka 3 roky.S multifunkčním otvírákem PRESTO snadno otevřete: korunkové uzávěry nápojových lahví plastová šroubovací víčka PET lahví nápojové plechovky s kroužkem konzervy s kroužkem šroubovací zavařovací víčka s nízkým okrajem šroubovací zavařovací víčka s vysokým okrajem (např. TESCOMA) Omnia víčka


 • Kela Palička na maso NOHA
  Kela Palička na maso NOHA

  Zavažte zástěru a dejte se do díla! Skvělé pomocníky německé značky Kela využijete při pečení i vaření, ať už si vyberete jakýkoliv recept. Náčiní je..

  545.00 Kč
 • Orion Sada kuchyňských nožů Wooden, 5 ks
  Orion Sada kuchyňských nožů Wooden, 5 ks

  Sada 5 kuchyňských nožů v luxusním provedení, nenahraditelný pomocník každé hospodyně i elegantní doplněk do kuchyně. Rukojeť s dekorem dřeva skvěle padne do ruky...

  799.00 Kč
 • BergHOFF Hmoždíř s paličkou velký LEO
  BergHOFF Hmoždíř s paličkou velký LEO

  Domácí dresink by neměl tu správnou chuť bez vybraných bylinek a koření. Vytvořte si vlastní směs s tímto elegantním hmoždířem Leo značky BergHOFF a nechte rozvinout..

  435.00 Kč


Hledáte Kuchyňské nože? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné tescoma multifunkční otvírák presto, all in 1!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt