Tescoma láhev na nápoje PURITY 0.7 l


Tescoma láhev na nápoje PURITY 0.7 l

Venkovní aktivity | Přenášení potravin | Láhve na pití

✅Pitný režim je nesmírně důležitý během celého dne – ve škole, v práci, při sportu i toulkách přírodou. Naše zdraví ovšem neovlivňuje pouze to, co pijeme, ale také z čeho pijeme. Proto jsme pro vás vyvinuli praktickou láhev PURITY, za jejíž zdravotní nezávadností si stojíme!   V čem je láhev PURITY výjimečná?   Univerzální láhev pro každodenní použití je určena pro studené i teplé nápoje a je vyrobena z prvotřídního plastu certifikovaného pro zdravotnictví a farmacii. Díky tomu negativně neovlivňuje kvalitu a chuť vašich nápojů.   Jaké má láhev PURITY další výhody?   speciální uzávěr se silikonovým těsněním, který se po otevření nevrací a nebrání tak komfortnímu pití   láhev je opatřena užitečným odnímatelným poutkem, takže svůj nápoj můžete mít vždy a všude po ruce   široké hrdlo umožňuje snadné plnění a pohodlné čištění láhve   láhev lze v případě potřeby vyvařovat   v prodeji dvě velikosti lahví (0,5 a 0,7 l) pro různé příležitosti – do školy, na procházky, na tréninky, do práce i do kroužků   Pořiďte si praktickou a nezávadnou láhev PURITY! Vaše zdraví za to stojí.     Materiál: prvotřídní zdravotně nezávadný plast a silikon. Údržba: plastovou nádobu lze vyvařovat, je vhodná do myčky, poutko a šroubovací uzávěr v myčce nemyjte. Záruka: 3 roky.    ..TESCOMA láhev na nápoje PURITY 0.7 l, zelená

TESCOMA láhev na nápoje PURITY 0.7 l, zelená

✅V čem je láhev Purity výjimečná? Univerzální láhev pro každodenní použití je určena pro studené i teplé nápoje a je vyrobena z prvotřídního plastu certifikovaného pro zdravotnictví a farmacii. Díky tomu negativně neovlivňuje kvalitu a chuť vašich nápojů.Pitný režim je nesmírně důležitý během celého dne – ve škole, v práci, při sportu i toulkách přírodou. Naše zdraví ovšem neovlivňuje pouze to, co pijeme,..


Tescoma láhev na nápoje PURITY 0.7 l 3,5 (70%) 24 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma lahev na napoje purity 0.7 l obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma láhev na nápoje purity 0.7 l? Poradíme jak vybrat Tescoma láhev na nápoje PURITY 0.7 l, z výběru eshopů.
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt