Piatnik


Kosmos Elektronika experimenty

Kosmos Elektronika experimenty

✅️Piatnik Kosmos Elektronika experimenty Sada materiálu pro objevování kouzel elektronického světa. Holky a kluci si mohou vyzkoušet sestavit vlastní alarm nebo tester baterií. Také objevovat funkčnost kondenzátorů, blinkrů i časových spínačů. Obsah balení: 55 dílů, 12 pokusů, kniha 32 stran Kupte dětem sadu elektroniky pro experimentování! Vhodné pro děti od 8 let Rozměr balení: 32,5 x 23,5 x 6,4 cm..



Piatnik  Activity Junior

Piatnik Activity Junior

✅️Piatnik  Activity Junior Oblíbená společenská hra přizpůsobená svými pojmy juniorům tak, aby se jim snadno kreslilo, popisovalo i předvádělo, dle daného zadaného slova. 999 pojmů zaručuje možnost hraní hry bez toho, že by se pojmy opakovaly často, hra tak zůstává i pro více herních celků zábavná. Přednosti: podporuje tvůrčí představivost Kupte dětem Activity a zahrajte si s nimi! Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů: 4-12 Délka hry: 60min...



Piatnik 207057 - Cink! Extreme

Piatnik 207057 - Cink! Extreme

✅️Cink! Extreme - Piatnik 7757 6+ 2 - 6 hráčů Cink Extreme! je další extrémně zábavná varianta známe společenské hry Cink! Oproti klasické varintě hry Cink si v této verzi musíte dávat pozor na mnohem více faktorů! ..



Piatnik 6820 - Alhambra - Hodina zlodějů

Piatnik 6820 - Alhambra - Hodina zlodějů

✅️Společenská hra Alhambra - 3.rozšíření - Hodina zlodějů - Hodina zlodějů přináší do hry 4 samostatná malá rozšíření. Každé z nich se týká jednouho z mechanismů hry. Mince umožňují pokračovat ve stavbě i za zdí Zloděj umožňuje ukrást peněžní kartu mimo kolo hráče. Zdi lze postavit na kartičky a propojit tak městské hradby. Nejprve je ale potřeba získat některou z karet pro stavbu zdi, které jsou zamíchány mezi peněžními kartami. Obchodní cestující umožňuje získat do své Alhambry obyvatele, kteří..



Piatnik 7 trpaslíků

Piatnik 7 trpaslíků

✅️Piatnik 7 trpaslíků Hra, která přináší malým dětem zábavnou práci se sčítáním do sedmi. Hra začíná s tím, že každý z hráčů má dvě karty. Hráč, který je na řadě z balíčku karet další kartu odebírá a následně podle pravidel zahájí vykládání. Cílem je vytvořit a vyložit co nejvíce rodin složených ze sedmi trpaslíků. Komu se to podaří, je vítězem. Obsah balení: celkem 36 hracích karet po osmi kartách s 1, 3 nebo 5 trpaslíky po čtyřech..



Piatnik 7554 - Cink!

Piatnik 7554 - Cink!

✅️Cink! - společenská hra: 6+ 2 - 6 hráčů Kdo nejdřív sáhne po zvonku, když se objeví pět kusů od stejného druhu ovoce? Dobré cvičení postřehu pro děti z prvního stupně základních škol (a pro šikovné předškoláky)...



Piatnik 7561 - Activity KOMPAKT

Piatnik 7561 - Activity KOMPAKT

✅️Activity KOMPAKT - společenská hra: 12+ 3 - 16 hráčů Malé vydání Activit. Ideální na cesty - zábava se 660 pojmy. Zábava rukama i nohama! Activity jsou kombinací různých druhů tvořivosti. Jde o to na j..



Piatnik Activity Champion

Piatnik Activity Champion

✅️Champion je novou verzí oblíbených Aktivit určenou pro děti od 12 let. Zabaví je a zpříjemní čas novými úkoly pro kreslení, vyjádření i pantomimu. Nechejte děti soutěžit o titul šampionátu! Vhodné pro děti od 12 let Počet hráčů: 4 -10 Délka hry: 60 min. ..



Piatnik Activity děti

Piatnik Activity děti

✅️Piatnik Activity děti Hra Activity zahrnuje kreslení, vyjadřování, popis zadaných pojmů a také vyjádření pomocí pantomimy. Zadání na kartičkách je přizpůsobeno menším dětem, tak aby mohly vyjadřovat pojmy, které již znají. Spoluhráči mají za úkol popisované vždy uhodnout. Jsou limitováni časem, který odměřují přesýpací hodiny. Děti se učí rychlé reakci, potrénují si představivost a slovní zásobu. Kupte dětem Aktivity a zahrejte si s nimi! Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 3-16..



Piatnik Activity Original

Piatnik Activity Original

✅️Piatnik Activity Original Hra Activity zahrnuje kreslení, vyjadřování, popis zadaných pojmů a také vyjádření pomocí pantomimy. Spoluhráči mají za úkol popisované vždy uhodnout. Jsou limitováni časem, který odměřují přesýpací hodiny. Děti se učí rychlé reakci, potrénují si představivost a slovní zásobu. Obsah balení: 440 karet se 6 pojmy (celkem 2640 pojmů) 1 herní plán, 1 přesýpací hodiny 4 figurky, pravidla hry Kupte dětem Aktivity a zahrejte si s nimi! Vhodné pro děti od 12 let Počet hráčů: 3-16 Průměrná délka hry: 60 minut..



Piatnik Activity Sport

Piatnik Activity Sport

✅️Piatnik Activity Sport Activity přinášejí novou tématiku do hry a tou je sport. Hra založená na skladbě pantomimy, kreslení a ústního popisu zahrnuje 330 nových pojmů. Cíl hry: nasbírat co nejvíce nejvíce bodů. Activity Sport není nadstavbou, je samostatnou hrou. Obsah balení: 110 hracích karet s 330 pojmy přesýpací hodiny, hrací kostka s písmeny, pravidla hry Kupte dětem nové Activity sport a zahrejte si s nimi! Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů: 4 - 16 Délka hry: cca 60 min. Materiál: plast, papír Rozměry balení: 12 x 17 x 3 cm Země původu: EU..



Piatnik Bioblo Hello Box 100 dílků

Piatnik Bioblo Hello Box 100 dílků

✅️Piatnik Bioblo Hello Box 100 dílků Stavebnice z dřevěných destiček ve tvaru včelí plástve, ze kterých si děti mohou nejen stavět, ale zároveň i přiřazovat, počítat a odhadovat. Hotové výrobky mohou mít zajímavé barevné a světelné efekty. Například pokud si děti zhotoví stínítko na lampičku. Přednosti: trénuje koordinaci očí a obou rukou zvyšuje fyzikálně-mechanické vnímání rozvíjí koncentraci a vytrvalost bez obsahu změkčovadel, PVC a BPA v pěti barvách Kupte dětem stavebnici s neobvyklými..



Piatnik Canasta Classic

Piatnik Canasta Classic

✅️Canasta Classic Hrací sada karet určená pro hru Canasta, ale také pro hry Bridge, Rummy nebo Poker. Kanasta je karetní hra z rodiny rummy pro 2 až 6 hráčů. Obvykle se hraje se dvěma balíčky francouzských hracích karet, s hodnotami 2–10, J, Q, K, A ve čtyřech barvách srdce, kára, piky, kříže, doplněny o dva žolíky. Úkolem hráčů je získat co nejvíce kanast, což jsou skupiny po sedmi kartách stejné hodnoty. Ty mohou být případně nahrazeny divokými kartami, což jsou v kanastě žolíky a dvojky. Obsah balení: 2 x 55 karet, včetně 2..



Piatnik Cartagena

Piatnik Cartagena

✅️Herní klasika je zpět. Ať se útěk podaří! Ve hře prožijete legendární útěk pirátů z pevnosti Cartagena v roce 1672. Vžijte se role kapitána pirátské posádky, prchněte podzemní chodbou až na pobřeží, kde již čeká šalupa. Doplujte na ostrov Tortuga, projděte tajnou stezkou napříč husou džunglí až do bezpečí zátoky. Napínavá hra z doby minulé, kdy hráči v roli pirátů prchají z pevnosti Cartagena skrze podzemní chodbu k lodi, která již čeká na břehu. Odtup se plaví na ostrov Tortuga, kde musí prostouppit džungli, aby se..



Piatnik Century I. Cesta koření

Piatnik Century I. Cesta koření

✅️Cesta koření je jednou ze tří her trilogie Century. Strategický herní systém se částečně podobá sytému Deck-Building. Je jednoduchý a poutavý, navíc podtržený výtvarnostmi světově uznávané umělkyně Fernandy Suárez. Hráči ve svých pozicích zkoumají trhy, obchodují a zlepšují svoji nabídku, prodávají a získávají body. Hra dosáhla ceny Spiel Hit 2016. Obsah balení: 5 karet s karavanou, 36 karet s body, 53 karet s kupci 105 dřevěných kostek, 4 misky s kořením 20 kovových žetonů a pravidla..



Piatnik Century II. Zázraky Východu

Piatnik Century II. Zázraky Východu

✅️Piatnik Century II. Zázraky Východu Hra, ve které lze uplatnit strategii a variabilní tvůrčí mechanismy. Hráči vtělení do role obchodníků se chystají na cestu na Východ s cílem získat vzácné koření, také bohatství a slávu. Samostatná hra přináší nové herní prvky. Lze ji kombinovat se hrou Century Cesta koření ve hře z pouště na moře. Karty jsou popsány ve dvou jazycích, v češtině a slovenštině. Kupte dětem Zázraky přírody a hrejte s nimi! Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů:..



Piatnik Černý Petr Hrajeme si

Piatnik Černý Petr Hrajeme si

✅️Piatnik Černý Petr Hrajeme si Hravé dvojice na kartách, označené vždy stejným znakem. Jediná karta, která přebývá je Černý Petr. Komu zůstane po vyložení všech dvojic v ruce právě tato karta, tak prohrává. Přednosti: skladná hra do kapsy trénuje paměť Vyberte dětem Černého Petra! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 2 a více..



Piatnik Černý Petr Medvídek Pú a přátelé v papírové krabičce

Piatnik Černý Petr Medvídek Pú a přátelé v papírové krabičce

✅️Medvídek Pú se svými přáteli se stal námětem pro karty, označené vždy stejným znakem. Jediná karta, která v sadě přebývá je Černý Petr. Komu zůstane po vyložení všech dvojic v ruce právě tato karta, tak prohrává. Přednosti: skladná hra do kapsy trénuje paměť Obsah balení: 33 hracích karet, návod plastová krabička Vyberte dětem Černého Petra! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 3+ Délka hry: cca 20 min Rozměry balení: 9 x 6 x 1,5 cm Země původu: ČR..



Piatnik Černý Petr Mickey Mouse v papírové krabičce

Piatnik Černý Petr Mickey Mouse v papírové krabičce

✅️Mickey Mouse se svými přáteli se stal námětem pro karty, označené vždy stejným znakem. Jediná karta, která v sadě přebývá je Černý Petr. Komu zůstane po vyložení všech dvojic v ruce právě tato karta, tak prohrává. Přednosti: skladná hra do kapsy trénuje paměť Obsah balení: 33 hracích karet, návod plastová krabička Vyberte dětem Černého Petra! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 3+ Délka hry: cca 20 min Rozměry balení: 9 x 6 x 1,5 cm Země původu: ČR..



Piatnik Černý Petr Olaf z ledového království v papírové krabičce

Piatnik Černý Petr Olaf z ledového království v papírové krabičce

✅️Princezny Anna a Elsa se svými přáteli se staly námětem pro karty, označené vždy stejným znakem. Jediná karta, která v sadě přebývá je Černý Petr. Komu zůstane po vyložení všech dvojic v ruce právě tato karta, tak prohrává. Přednosti: skladná hra do kapsy trénuje paměť Obsah balení: 33 hracích karet, návod plastová krabička Vyberte dětem Černého Petra! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 3+ Délka hry: cca 20 min Rozměry balení: 9 x 6 x 1,5 cm Země původu: ČR..



Piatnik Černý Petr Veselé obrázky

Piatnik Černý Petr Veselé obrázky

✅️Piatnik Černý Petr Veselé obrázky Veselé dvojice, označené vždy stejným znakem. Jediná karta, která přebývá je Černý Petr. Komu zůstane po vyložení všech dvojic v ruce právě tato karta, tak prohrává. Přednosti: skladná hra do kapsy trénuje paměť Obsah balení: 23 karet, 1 návod Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 2 a více..



Piatnik Černý Petr Zvířata

Piatnik Černý Petr Zvířata

✅️Piatnik Černý Petr Zvířátka Kreslená zvířátka na kartách, označená vždy stejným znakem. Jediná karta, která přebývá je Černý Petr. Komu zůstane po vyložení všech dvojic v ruce právě tato karta, tak prohrává. Přednosti: skladná hra do kapsy trénuje paměť Vyberte dětem Černého Petra! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 2 a více..



Piatnik Cloud Mine

Piatnik Cloud Mine

✅️Rodinná hra, ve které mohou děti uplatnit svůj odhad a představivost. V plechové krabičce s víčkem se ukrývají karty ve tvaru obláčků. Hráči si vybírají mraky a soupeři mají za úkol uhodnout o jaký mráček se jedná. Obsah balení: 80 obláčkových karet plechová krabička Kupte dětem Cloud Mine a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů: 3-8 Průměrná doby hry: 30 min. Rozměr balení: 4 x 10 x 16,7 cm..



Piatnik Deja-Vu

Piatnik Deja-Vu

✅️Piatnik Deja-Vu Hra, ve které mohou hráči uplatnit postřeh i paměť. Úkolem hráčů je zapamatovat si co nejvíce předmětů. Kdo si jich zapatuje nejvíce, vyhrává. Karty jsou popsány v češtině, slovenštině a maďarštině. Obsah balení: 36 předmětů, 36 karet pravidla hry Kupte dětem hru Deja-Vu a hrejte s nimi! Vhodné pro děti od 8 let Počet hráčů: 2-6 Průměrná doba hry: 15 min. Rozměr balení: 12,5 x 17 x 5,5 cm..



Piatnik Grimassimix

Piatnik Grimassimix

✅️Logopedická hra, která napomáhá dětem se zvládnutím výslovnosti a vydobytím lepší obratnosti jazyka a mluvidel. Hra se pomocí zábavných klaunů stává zábavnou. Klauni předvádí bláznivé grimasy a hráči je mají za úkol co nejrychleji najít na hrací desce.Hru sestavily zkušené učitelky logopedie, apelují v ní na používání mimických svalů v obličeji a také procvičení jazyka. Nejdříve správně pochopit, vdítit se, pak provést jednotlivé pohyby. Jazykové verze..



Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

✅️Hra až pro 8 hráčů, ve které se dá uplatnit dobrý postřeh a vizuální vnímání. Hráči mají za úkol skládat k sobě destičky se šesti symboly s podmínkou, že se shodují na obou stranách. Nabízí i další herní varianty. Honeycombs dosáhla ceny roku 2017 v USA: výběr rodičů Parents’Choice Award, nejlepší hračka organizace Oppenheim Toy Portfolio a doporučení American Mensa. Obsah balení: 52 šestiúhelníkových obrázkových destiček látkový sáček, pravidla hry Jazykové..



Piatnik Insectini

Piatnik Insectini

✅️Postřehová hra, kterou ocení děti, které mají rády malá zvířátka. Zvířátka mají každé svůj úkryt pod hromádkou listí. Když ale přijde nenadálý vítr, všechna zvířátka ztratí svůj úkryt. Malí hráči mají za úkol, najít zvířátkům zpět jejich úkryt pod lísty. Obsah balení: 36 kartiček s obrázky hmyzu, 36 kartiček s listy pravidla hry Jazykové verze pravidel: CZ,SK,PL,HU,GB,DE,FR,IT Kupte dětem Insectini a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 6 let Počet hráčů:..



Piatnik Jsou stejné

Piatnik Jsou stejné

✅️Piatnik Jsou stejné? Karetní sada, se kterou mohou malí hráči uplatnit paměť, postřeh a soustředění. Sada 36 karet, vždy po 12 kartách vytvářejících 3 skupiny. Každá skupina zahrnuje předměty, lišící se počtem nebo barvou. Vždy jsou stejné jen 2 karty. Varianty hry: hledání stejných dvojic rozlišení a pojmenování rozdílů cvičení postřehu, vzuálního vnímání a paměti hledání partnera odkládání co nejvíce karet Obsah balení: 36 hracích karet Kupte dětem karetní hru..


Piatnik 4,5 (90%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů piatnik obsahuje 28 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte piatnik? Poradíme jak vybrat Piatnik, z výběru eshopů.
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt