Bullet


Komoda BULLET KM-1

Komoda BULLET KM-1

✅Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.Komoda z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí úložný prostor ukrytý za třemi dvířky. Barva: černá /..



Komoda BULLET KM-2

Komoda BULLET KM-2

✅Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.Komoda z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí úložný prostor ukrytý za dvoukřídlými dveřmi. Barva: černá /..



Konferenční stolek BULLET LAW-1

Konferenční stolek BULLET LAW-1

✅Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.Konferenční stolek z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí dostatek úložného prostoru pod horní deskou stolku.Barva: černá..



Krabička na papírové kapesníčky BULLET TRAIN,  24 x 13 x 9,5 cm

Krabička na papírové kapesníčky BULLET TRAIN, 24 x 13 x 9,5 cm

✅Úložný box na obyčejné papírové kapesníky může mít něžný a hodnotný design. Pokud tedy chcete sladit své bydlení do jednotného rustikálně laděného stylu, sáhněte právě po dekoracích tohoto rázu. Jsou ideální volbou, pokud se chystáte vnést do svého bydlení trochu stylu inspirovaného pohodovým venkovem...



RTV stolek BULLET RTV-1

RTV stolek BULLET RTV-1

✅Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.RTV stolek z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě jedné zásuvky, jedné otevřené..



Šatní skříň BULLET S-1

Šatní skříň BULLET S-1

✅Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.Šatní skříň z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí úložný prostor ukrytý za dvoukřídlými dveřmi. Barva: černá /..



Vitrína BULLET W-1

Vitrína BULLET W-1

✅Série BULLET je elegantní a stylový nábytek do obývacího pokoje či ložnice. Nábytek je vyroben z laminované MDF černé barvy s 3D dekorem na vybraných čelech skříněk. Zlatý detail v podobě tenkých nožiček působí velmi elegantně a luxusně.Vitrína z kolekce BULLET je skvělou volbou pro milovníky praktičnosti a zároveň moderního stylu. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě čtyř polic. Barva: černá /..


Bullet 4,25 (85%) 52 x hodnotené

Kategorie produktů bullet obsahuje 7 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte bullet? Poradíme jak vybrat Bullet, z výběru eshopů.
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt