BABYJEM


babyJem 5 Funkce Dětské hnízdo šedé

babyJem 5 Funkce Dětské hnízdo šedé

✅️Ať už doma nebo na cestách - 5funkční hnízdo šedé od babyJem optimálně přispívá k nenarušenému a zdravému spánku dítěte. Leží tam bezpečně a pohodlně a stále má dostatečnou volnost pohybu. Hnízdo je vhodné pro kojence do věku 8 měsíců. Díky měkké, prodyšné studené pěnové podložce nabízí nejvyšší pohodlí bez akumulace tepla a pocení. Přírodní vláknitá tkanina absorbuje vlhkost. Vzduchem propustné a klimatizované materiály mají nejvyšší kvalitu. Ať už v cestovní postýlce, ohrádce, manželské posteli nebo gauči - hnízdo zaručuje dítěti bezpečný, tichý a snový spánek. To je zajištěno integrovanými hlavovými a bočními opěrnými polštáři. Díky tomu bude dítě snadno..



babyJem Baby hnízdo s boční a hlavovou ochranou modré

babyJem Baby hnízdo s boční a hlavovou ochranou modré

✅️BabyJem Baby hnízdo s boční a hlavovou ochranou modré je super flexibilní. Lze jej použít v postýlce, autě, na hřišti nebo v posteli rodičů. To umožňuje, aby dítě spalo ve správné poloze. Je vhodný pro použití od 0 do 6 měsíců. Detaily produktu: Rozměry (šířka x hloubka): 48 cm x 83 cm Materiál: 100% bavlna omyvatelný při 30 ° C..



babyJem Baby hnízdo s bočnicemi ochranou hlavy a lukem šedé

babyJem Baby hnízdo s bočnicemi ochranou hlavy a lukem šedé

✅️Baby hnízdo šedé s hračkami od babyJem je především jedna věc: multifunkční. Kombinuje výhody hnízda s výhodami mobilní postýlky a herní stanice. Na první pohled dětský hnízdo připomíná babyJem klasickému obklopení postele. Stejně jako dětské hnízdo omezuje rozsah činnosti a spánek dítěte, a tak přináší pocit bezpečí. S výškou 15 cm jsou boční stěny dostatečně vysoké, aby omezily zorné pole dítěte a zabránily jeho rozevření. Hustě polstrované hnízdo se stává multifunkčním, jakmile se použije jako mobilní dětská postýlka, dětské hnízdo v rodinné posteli, rámu postele nebo prošívané přikrývce. Hračku luk lze namontovat v několika jednoduchých krocích, animace dítě..



babyJem Baby hnízdo s bočnicemi ochranou hlavy a růžovou mašlí

babyJem Baby hnízdo s bočnicemi ochranou hlavy a růžovou mašlí

✅️Dítě hnízdo růžové s hračkami od babyJem je především jedna věc: multifunkční. Kombinuje výhody hnízda s výhodami mobilní postýlky a herní stanice. Na první pohled dětský hnízdo připomíná babyJem klasickému obklopení postele. Stejně jako dětské hnízdo omezuje rozsah činnosti a spánek dítěte, a tak přináší pocit bezpečí. S výškou 15 cm jsou boční stěny dostatečně vysoké, aby omezily zorné pole dítěte a zabránily jeho rozevření. Hustě polstrované hnízdo se stává multifunkčním, jakmile se použije jako mobilní dětská postýlka, dětské hnízdo v rodinné posteli, rámu postele nebo prošívané přikrývce. Hračku luk lze namontovat v několika jednoduchých krocích, animace dítě..



babyJem Baby hnízdo s bočními stranami a ochranou hlavy šedé

babyJem Baby hnízdo s bočními stranami a ochranou hlavy šedé

✅️BabyJem Baby Nestchen dává vašemu dítěti bezpečný a zrozený pocit. Pokud se vaše dítě právě narodilo, přirozeně ho chcete mít co nejblíže. Hnízdo Baby lze také použít v postýlce, aby bylo pro vaše dítě pohodlnější a lze jej používat od narození do asi 4 až 6 měsíců. Detaily produktu: Materiál: 100% bavlna Rozměry: 83 cm x 48 cm (délka x šířka) omyvatelné při 30 ° C..



babyJem Baby hnízdo s boky ochranou hlavy a zelenou mašlí

babyJem Baby hnízdo s boky ochranou hlavy a zelenou mašlí

✅️Baby hnízdo zelené s hračkami od babyJem je především jedna věc: multifunkční. Kombinuje výhody hnízda s výhodami mobilní postýlky a herní stanice. Na první pohled dětský hnízdo připomíná babyJem klasickému obklopení postele. Stejně jako dětské hnízdo omezuje rozsah činnosti a spánek dítěte, a tak přináší pocit bezpečí. S výškou 15 cm jsou boční stěny dostatečně vysoké, aby omezily zorné pole dítěte a zabránily jeho rozevření. Hustě polstrované hnízdo se stává multifunkčním, jakmile se použije jako mobilní dětská postýlka, dětské hnízdo v rodinné posteli, rámu postele nebo prošívané přikrývce. Hračku luk lze namontovat v několika jednoduchých krocích, animace dítě..



babyJem Baby ortopedický polštář proti refluxu růžový

babyJem Baby ortopedický polštář proti refluxu růžový

✅️Ortopedický polštář proti refluxu od babyJem pomáhá dětem bez problémů usínat a spát. Je vhodný zejména pro rodiny zatížené problémy s refluxem a kolikami. Polštář babyJem se klasickým dětským postýlkám podobá jen vzdáleně. Důkazem toho je především hnízdečko v hlavové část Omezuje zorné pole dítěte a zároveň chrání hlavičku před průvanem a zraněními. Kromě toho se konstrukce postele více zakládá na jejích zdravotních účincích. Mírně zvýšená oblast hlavy přitom napomáhá proti refluxu. Vytvarovaná vlna brání deformaci jemné dětské hlavičky. Velmi praktický je rovněž podkolenní váleček, který lze upravit dle velikosti dítěte. Ohýbání nohou uvolňuje břišní stěnu a..



babyJem Baby polštářek s boční ochranou šedý

babyJem Baby polštářek s boční ochranou šedý

✅️Název říká vše: Refluxní polštář od babyJem slouží především ke snížení refluxu a zvracení u dětí. K tomuto účelu používá dva dobře známé přístupy. Vizuálně nám to připomíná šedý polštář BabyJem Reflux na matraci nebo velkém klínovém polštáři. V zásadě je to přesně to, co je: velký polštář vyrobený z pevné pěny ve tvaru klínu má sklon 15 stupňů. Děti, které na tom spí, leží lehce zvednuté. To má zabránit tomu, aby žaludeční kyselina nebo obsah žaludku tekly zpět do jícnu. Speciální polštář má navíc dva menší klínovité polštáře, které se používají na levé a pravé straně dítěte. Měli byste dítě držet v postranní poloze tím, že podepřete záda a..



babyJem Baby Reflux Cushion ortopedic blue

babyJem Baby Reflux Cushion ortopedic blue

✅️Ortopedický polštář s refluxem modrý od babyJem může dětem pomoci usnout a spát bez stížností. Z toho plynou výhody zejména rodinám sužovaným refluxem nebo kolikou. Je to podobné klasické dětské postýlce. babyJem Bezpečná postel pouze pryč. Zejména to ukazuje hnízdo v oblasti hlavy. Omezuje zorné pole dítěte a zároveň chrání hlavu před průvanem a zraněním. Účinek postele Design je navíc více orientován na její zdravotní účinky. Například mírně zvýšená oblast hlavy může pomoci zadržovat reflux. Předtvarovaný žlab je určen k ochraně citlivé dětské hlavy před deformací. Kolenní rolka, která je přizpůsobena velikosti dítěte a může být v případě potřeby použita, se také..



babyJem Baby Reflux Cushion white

babyJem Baby Reflux Cushion white

✅️Název říká vše: Polštář s refluxem bílý od babyJem se používá především ke snížení refluxu a zvracení u dětí. Pro tento účel používá dva dobře známé přístupy. babyJem Reflux polštář do matracového výtahu nebo velkého klínového polštáře. V zásadě je to přesně to, co je: velký klínový polštář vyrobený z pevné pěny má sklon 15 stupňů. Děti, které na tom spí, leží mírně vyvýšené. To má zabránit tomu, aby obsah žaludeční kyseliny nebo žaludku vytékal zpět do jícnu, a tím zabrání nebo sníží reflux. Kromě toho má polštář dva menší klínové polštáře, které se používají na levé a pravé straně dítě. Měli by dítě držet v postranní poloze tím, že..



babyJem Baby toaletní trenér toaletní sedačka bílá

babyJem Baby toaletní trenér toaletní sedačka bílá

✅️S BabyJem WC sedátko umožňuje vašemu dítěti zvyknout si na toaletu při hraní. Sedačka kombinuje funkčnost a pohodlí. Po dlouhé době pleny konečně přišel čas: Vaše dítě se učí chodit na záchod sám. Tentokrát je pro vaše dítě velmi vzrušující. Záchodová sedačka BabyJem poskytuje nezbytnou pomoc a poskytuje vašemu dítěti bezpečí, které potřebuje. Vaše dítě je drženo za dvě kliky a pohodlně sedí na protiskluzové polstrování. Otevření toalety je zmenšeno tak, aby vaše dítě nesklouzlo na toaletu. Záchodová sedačka se vejde na všechny běžné toalety a díky odnímatelnému sedáku je snadno čistitelná. Zvláštní funkce: Poskytuje pevnou podporu vašemu dítěti Snadné čištění Kliky..



babyJem Baby WC Trainer - Nočník modrá

babyJem Baby WC Trainer - Nočník modrá

✅️Čisté, bezpečné a pohodlné s BabyJem Potty. Nočník kombinuje pohodlí a bezpečnost dětské židle s výhodami omyvatelného nočníku. Zpočátku nočník působí jako sedadlo a ne jako prostředek k výuce čistoty. Má správnou výšku pro umístění dítěte. Opěradlo zabraňuje vyklápění dítěte dozadu. Loketní opěrky nabízejí pohodlí a funkci jako kliky, s nimiž může vaše dítě nosit nočník. Široké nohy křesla zaručují bezpečný stojan. Nočník vložka má ochranu proti stříkající vodě a lze ji snadno vyjmout a vyčistit. Čištění nočníku je snadné a rychlé díky hladkému povrchu. Materiál je testován na škodlivé látky. Zvláštní vlastnosti: Stabilní dětská nočník ve formě židle Se..



babyJem Barevný nočník pro děti - WC Trenér modrý

babyJem Barevný nočník pro děti - WC Trenér modrý

✅️Ideální příležitost pro děti naučit se, jak se sušit - barevný nočník Nočník je ve světle modrém tónu, nohy jsou zelené. Díky hezkým designům vaše dítě ráda používá nočník. Odnímatelný interiér toalety usnadňuje čištění. Materiál byl speciálně vybrán pro děti, takže žádná zdravotní rizika lze očekávat. Zvláštní funkce: Atraktivní design Odnímatelná vnitřní část pro snadné čištění Materiál testovaný na škodlivé látky Rozměry produktu: šířka x hloubka x výška 28 x 28 x 31 cm..



BabyJem Bath sada 5 dílů růžová

BabyJem Bath sada 5 dílů růžová

✅️Zábavná a čistá s 5dílnou sadou BabyJem Bath. Sada se skládá z vany, kbelíku s vanou, lopaty do koupele, praktické vanové sítě a koupelové houby. Ergonomický tvar činí z vany pohodlnou pro vaše dítě a odměrka usnadňuje praní. Koupelová síť zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte. Koupelnové houby z babyJem jsou vyrobeny ze zvláště měkké tkaniny a jsou ideální pro jemnou dětskou pokožku. Všechny materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou neškodné. Díky dárkovému balení je tato sada ideální pro rozdávání. Zvláštní funkce: 5dílná sada koupelen S vaničkou, kbelíkem, lopatou, houbou a síťkou na koupání Dárková krabička..



BabyJem Bath sada 5 kusů tyrkysová

BabyJem Bath sada 5 kusů tyrkysová

✅️Veselá a čistá s 5dílnou sadou BabyJem Bath. Sada sestává z vany, kbelíku s vanou, lopatky do koupele, praktické vanové sítě a koupelové houby. Díky ergonomickému tvaru je vana pohodlná pro vaše dítě a odměrka na koupeli usnadňuje praní. Koupelová síť zajišťuje bezpečnost vašeho dítěte. Koupelnové houby z babyJem jsou vyrobeny ze zvláště měkké tkaniny a jsou ideální pro jemnou dětskou pokožku. Všechny materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou neškodné. Díky dárkovému balení je tato sada ideální pro rozdávání. Zvláštní vlastnosti: 5dílná sada koupelen S vaničkou, kbelíkem, lopatou, houbou a koupelovou sítí Dárková krabička..



BabyJem Bath set 6 kusů šedá

BabyJem Bath set 6 kusů šedá

✅️Veselá a čistá s 6dílnou sadou BabyJem Bath. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste B aden a péče o vaše dítě. Koupelnová souprava vás a vaše dítě doprovází během první rok. Pro nejmenší můžete použít kbelík do koupele, který je také ideální pro hraní starších sourozenců. Koupelnu lze použít také od narození dítěte. Stabilní nožičky zabraňují převrácení a integrovaná zátka usnadňuje vypouštění vody. Do vany lze do třetí měsíce života přidat také matraci do vany. Připevňuje se k okrajům a zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro vaše dítě. Po sadě následuje naběračka, celulózová houba a nočník. Všechny materiály jsou testovány na škodlivé látky a jsou neškodné...



babyJem Bezpečnostní polštář Bezpečný spánek

babyJem Bezpečnostní polštář Bezpečný spánek

✅️Bezpečnostní polštář Safe Sleep od babyJem kombinuje pohodlí polštáře s extra částí bezpečnosti. Přispívá tak k uvolněným, bezstarostným nocím - pro kojence a jejich rodiče. Na první pohled je bezpečnostní polštář od babyJem spíš jako po stranách zkosený blok pěny. Ve skutečnosti je to měkká, ale rozměrově stabilní pěna ve formě polštáře. Výška polštáře je přizpůsobena velikostem dítěte. Materiál zabraňuje potopení hlavy dítěte do matrace. Stabilizuje tak tělo dítěte a zaručuje, že dítě během spánku dostane dostatek vzduchu - a to i v poloze na břiše. Pohled pod krytem měkkého, extrémně prodyšného síťovinového materiálu odhaluje další zvláštní rys. Již porézní pěna..



babyJem Bezpečnostní toaletní zámek

babyJem Bezpečnostní toaletní zámek

✅️Záchodový zámek babyJem poskytuje bezpečnost pro vaše dítě v koupelně. Existuje mnoho nebezpečí pro vaše dítě při hraní, včetně toaletního víka. Zámek brání vašemu dítěti v otevření toaletního víka. Zámek poskytuje dobrou ochranu před zraněním v koupelně. Vhodný pro jakékoli standardní toaletní víko a snadno se instaluje, brání vašemu dítěti v otevření víka bez povšimnutí. Zvláštní vlastnosti: Bílá Snadno se čistí Materiál neškodný pro zdraví Vhodné pro všechny toalety Snadná montáž..



babyJem Cestovní polštář na krk růžový

babyJem Cestovní polštář na krk růžový

✅️Růžový cestovní polštář na krk pro děti od babyJem je nejen krásně navržen, ale také poskytuje krku pohodlnou oporu při usínání, která chrání před bolestí krku. Je funkční a přitažlivá pro děti, protože je to polštář podporující krk, napětí a bolest během spánku a po probuzení jsou vyloučeny. Děti mohou bez námahy pohnout hlavou do polohy uvedené v polštáři a pohodlně a bezpečně spát v autě, v letadle nebo při cestování. Další výhodou tohoto polštáře je to, že zapadá do tvaru podkovy pro každý. To umožňuje dětem, ale potenciálně také dětem a dospělým, zažít bezpečí krku při spánku během cestování. kompatibilita načechrané textilie testovaná společností babyJem je..



babyJem cestovní polštářek bílý

babyJem cestovní polštářek bílý

✅️Modrý cestovní polštářek na krk pro děti od babyJem je nejen krásně navržen, ale také poskytuje krku a šíji pohodlnou oporu při usínání, což chrání před bolestí. Je funkční a určený pro děti. Protože se jedná o polštář podporující krk, předchází se napětí a bolesti během spánku a po probuzení. Děti mohou díky polštáři snadno uložit hlavu do správné polohy, což jim umožní pohodlně a bezpečně spát v autě, v letadle nebo na cestách. Další výhodou tohoto polštáře je to, že je díky tvaru podkovy vhodný pro každého. To umožňuje dětem, ale potenciálně také kojencům a dospělým bezpečnou polohu šíje během spánku při cestování. Samozřejmostí je kvalita a snášenlivost..



babyJem cestovní polštářek modrý

babyJem cestovní polštářek modrý

✅️Modrý cestovní polštářek na krk pro děti od babyJem je nejen krásně navržen, ale také poskytuje krku a šíji pohodlnou oporu při usínání, což chrání před bolestí. Je funkční a určený pro děti. Protože se jedná o polštář podporující krk, předchází se napětí a bolesti během spánku a po probuzení. Děti mohou díky polštáři snadno uložit hlavu do správné polohy, což jim umožní pohodlně a bezpečně spát v autě, v letadle nebo na cestách. Další výhodou tohoto polštáře je to, že je díky tvaru podkovy vhodný pro každého. To umožňuje dětem, ale potenciálně také kojencům a dospělým bezpečnou polohu šíje během spánku při cestování. Samozřejmostí je kvalita a snášenlivost..



babyJem Cherry pit polštář růžová

babyJem Cherry pit polštář růžová

✅️Polštář BabyJem Cherry Pit v polštáři sovy Design - poskytuje uklidňující teplo. Polštářek z vtipné sovy je z vnějšku skvělá hračka a uvnitř je polštář z třešně, který poskytuje vašemu dítěti uklidňující teplo. Tkanina je testována na škodlivé látky a je neškodná. Záměrně jsme se vyhnuli knoflíkům a malým částem, aby je vaše dítě nemohlo spolknout. Díky své malé tloušťce je polštář ideální pro mazlení a může být v případě potřeby vycpaný nebo použit jako tajný prostor pro starší děti. Zip poskytuje snadný přístup k třešňovému polštáři uvnitř. Při zahřívání v mikrovlnné troubě polštář uchovává teplo po dlouhou dobu. Přirozeným způsobem může zmírnit..



babyJem Cherry stone warming belt blue

babyJem Cherry stone warming belt blue

✅️Tepelný pás babyJem pro pohodu a úlevu od bolesti. Přirozené teplo pomáhá zmírňovat bolesti žaludku a koliku a zvyšuje pohodu vašeho dítěte. Tento pás je chytrý pomocník. Pás má vnitřní kapsu na tepelnou podložku, která je součástí dodávky. Široká přezka usnadňuje nasazování pásu a nastavení velikosti. Polštář z třešňového kamene může být zahříván v mikrovlnné troubě a poskytuje relaxační teplo. Omyvatelná textilie je testována na škodlivé látky a je neškodná. Zvláštní vlastnosti: Podložka pro tepelné ošetření pro kolickou a břišní bolest Včetně třešňového kamene pro přirozenou pohodu Pás - Design zabraňuje uklouznutí Velký suchý zip upevňovací prvek pro snadné..



babyJem dětská deka šedá 80 x 100 cm

babyJem dětská deka šedá 80 x 100 cm

✅️Dětská deka na hraní šedá od babyJem je univerzálním pomocníkem. S výplní a prošíváním, během dne je k dispozici, vždy, když je zapotřebí měkká podložka, polstrování či jen hezká deka. Barevně neutrální, nadčasová a krásná tkanina je první věcí, která v případě této deky upoutá pozornost. Puntíkovaný vzor na šedém pozadí je klasikou pro dívky i chlapce. Vzhledem k tomu, že babyJem přikládá velký význam nejlepším materiálům, byly textilie a příze testovány na přítomnost zdravotních rizik - koneckonců oba přicházejí do přímého kontaktu s citlivou pokožkou dítěte. Univerzální kousek do dětského pokoje, a to zejména díky měkké antialergické výplni z polyesteru. Dobře..



babyJem dětská lžičkal 2 ks - bez BPA žlutá růžová

babyJem dětská lžičkal 2 ks - bez BPA žlutá růžová

✅️Sada babyJem se skládá ze dvou barevných lžiček, které podporují samostatné stolování a usnadňují krmení vašeho dítěte. Lžíce jsou extra malé, takže krmení vašeho dítěte je pohodlné. Díky zaoblenému tvaru nedojde k poranění úst vašeho dítěte. Veselé barvy vzbudí zájem vašeho dítěte a povzbudí jej k samostatnému stolování. Materiál je testován na přítomnost škodlivin a je vhodný do myčky. Výjimečné vlastnosti: Lžíce speciálně optimalizovaná pro velikost úst Vhodné do myčky Podporuje samostatnost Dvoudílná sada s veselými barvami..



babyJem dětská matrace universal bílá 120 x 60 cm

babyJem dětská matrace universal bílá 120 x 60 cm

✅️Univerzální bílá matrace babyJem kombinuje bezpečnost a pohodlí pro klidný spánek. Díky materiálům, které se snadno udržují, jsou tyto materiály ideální volbou pro batolata během získávání hygienických návyků. V nejlepším slova smyslu je dětská matrace babyJem velmi jednoduchá, klasická matrace. Její šedé pěnové jádro je prodyšné, a proto je ideálně vhodná pro děti od narození. Matrace distribuuje tlak rovnoměrně, je pružná a bodově elastická. Je optimální oporou tělíčka kojenců a batolat a zajišťuje klidný spánek. Bílý prodyšný potah matrace byl stejně jako veškeré ostatní textilie od babyJem testován proti přítomnosti škodlivin. Jeho strukturovaný povrch odvádí vlhkost,..



babyJem Dětské koupelové rukavice

babyJem Dětské koupelové rukavice

✅️S koupací rukavicí babyJem máte své dítě bezpečně v náručí dokonce i v B adenu. Koupací rukavice má integrovanou houbu a zajišťuje pohodlí a bezpečnost při držení dítěte. Vaše dítě neklouzne po povrchu. Bavlněná tkanina je testována na ovčí oděv a je neškodná. Zvláštní vlastnosti: Barva : bílá Vhodné pro praváky a leváky Zajišťuje bezpečné držení Integrovaná houba..



BabyJem Drop bib pro dětské lahve modrá

BabyJem Drop bib pro dětské lahve modrá

✅️Odkapávací bryndáček pomáhá dítěti pít, aniž by se zašpinilo. Díky univerzální velikosti je bryndáček vhodný pro všechny dětské lahvičky. Bryndák pomáhá chránit oděv před skvrnami, ale také ruce a obličej zůstanou čisté. Bryndáček je vyroben ze 100% bavlny a lze jej snadno prát v pračce. Materiál neobsahuje škodlivé látky a je vysoce kvalitní. Výjimečné vlastnosti: Univerzálně použitelný pro každou láhev 100% bavlna Rozměr: 10 x 25 x 4 cm..


BABYJEM 3 (60%) 20 x hodnotené

Kategorie produktů babyjem obsahuje 28 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte babyjem? Poradíme jak vybrat BABYJEM, z výběru eshopů.
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt