Zahradní houpací lehátko CELESTE

Zahradní Houpací Lehátko CELESTE

Zahradní houpací lehátko CELESTE

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bazény a lázně
Dodavatel:Asko
Cena:6900.00 Kč
Zahradní houpací lehátko CELESTE 5 (100%) 21 hodnocení

Pohodlné houpací lehátko CELESTE vyrobené z exotické dřeviny teak. Se síťovinou a polštářem na opření hlavy. Omyvatelný potah. Barva polstru: krémová. Povrchová úprava dřeva: olej. Součástí dodávky je potřebný spojovací materiál, kování, imbusový nebo stranový klíč. Nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory. Dodáváno demontované.


 • Zahradní lehátko Atlantic grafit
  Zahradní lehátko Atlantic grafit

  Velmi moderní lehátko Atlantic je vyrobené z plastu v imitaci umělého ratanu. Elegantní tvary a praktický polohovací opěrák vám zaručí příjemné ležení a dostatek..

  3140.00 Kč
 • Zahradní lehátko Atlantic cappuccino
  Zahradní lehátko Atlantic cappuccino

  Velmi moderní lehátko Atlantic je vyrobené z plastu v imitaci ratanu. Elegantní tvary a praktický polohovací opěrák vám zaručí příjemné ležení a dostatek pohodlí...

  3140.00 Kč
 • Zahradní lehátko Daytona, grafit
  Zahradní lehátko Daytona, grafit

  Elegantní polohovací zahradní lehátko Daytona pro příjemný odpočinek na vaší zahradě či terase. Lehátko je vyrobeno z lisovaného plochého, umělého ratanu (polypropylen)..

  3690.00 Kč
 • Zahradní lehátko Zina, hnědočerná
  Zahradní lehátko Zina, hnědočerná

  Pro zasloužený odpočinek na terase či zahradě vám nabízíme lehátko Zina. Elegantní polohovací lehátko zpříjemní každý pobyt (nejen) na čerstvém vzduchu. Lehátko je..

  3700.00 Kč
 • Relaxační polohovatelné lehátko DELUXE, šedá
  Relaxační polohovatelné lehátko DELUXE, šedá

  Relaxační polohovatelné lehátko DELUXE nabízíme v šedém provedení. Nejste spokojeni, když dlouhodobě ležíte v jedné poloze? Využijte komfortu relaxačního lehátka..

  2490.00 Kč
 • Ratanové lehátko STRASBOURGH, šedobéžová
  Ratanové lehátko STRASBOURGH, šedobéžová

  Designové lehátko STRASBOURGH nabízíme v šedobéžovém provedení. Polohovatelné zahradní lehátko STRASBOURGH je ideální volbou pro každého náročného uživatele...

  7490.00 Kč
 • Ratanové lehátko STRASBOURGH, tmavěhnědá
  Ratanové lehátko STRASBOURGH, tmavěhnědá

  Designové lehátko STRASBOURGH nabízíme ve tmavěhnědém provedení. Polohovatelné zahradní lehátko je ideální volbou pro každého náročného uživatele. Konstrukci lehátka..

  7490.00 Kč
 • Ratanové lehátko STRASBOURGH, hnědá
  Ratanové lehátko STRASBOURGH, hnědá

  Designové lehátko STRASBOURGH nabízíme v hnědém provedení. Polohovatelné zahradní lehátko STRASBOURGH je ideální volbou pro každého náročného uživatele. Konstrukci..

  7490.00 Kč
 • Zahradní lehátko PALLANZA
  Zahradní lehátko PALLANZA

  Komfortní polohovací lehátko Pallanza s pojezdovými kolečky příjemného designu a velmi kvalitního provedení na relaxaci u bazénu či s knihou po dlouhém a náročném..

  15990.00 Kč


Hledáte Bazénová lehátka? V sekci dům a zahrada | bazény a lázně | bazény a lázně – příslušenství je možné objevit jedinečné zahradní houpací lehátko celeste!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt