Zahradní domek HIGHLINE H4 s jednokřídlými dveřmi

Zahradní Domek HIGHLINE H4 S Jednokřídlými Dveřmi

Zahradní domek HIGHLINE H4 s jednokřídlými dveřmi

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Trávníky a zahrady
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:70905.00 Kč
Zahradní domek HIGHLINE H4 s jednokřídlými dveřmi 2,5 (50%) 18 hodnocení

Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný cylindr a rezervní klíč. Dveře se stabilním provedením. Světlíky po celém obvodu z akrylátového skla zajišťují uvnitř dostatečné množství světla. Dodáváme v demontu. Počet balíků 8 ks. Při výrobě byly použité nejlepší materiály - žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty z ušlechtilé oceli. Je zajištěna vysoká stabilita při zatížení sněhem a proti větru. Domek nabízí doživotní bezúdržbovost a záruku 20 let! Technická specifikace: - s jednokřídlými dveřmi (dveřní otvor 76 x 182 cm) - vnější rozměry vč. převislé střechy š275/h275/v222 cm (v nejvyšším místě) - dveřní otvor š76/v182 cm - barva stříbrná metalíza, šedý křemen metalíza, tmavě šedá metalíza; uvnitř vždy šedobílá - materiál žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem - spojovací materiál šrouby a panty z ušlechtilé oceli - pevnost vysoká stabilita - zatížení sněhem 150 kg/m², odolný proti bouři (150 km/h, síla větru 12) - funkcionalita okap s integrovaným lapačem listí na obou stranách Základní výbava: - 2 police regálu - 2 stojny regálu (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce) - 4 držáky zahradního náčiní (pro zavěšení lopat, hrábí, hadic apod.) - 2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří - sada dveřního kování z ušlechtilé oceli s normovanou vložkou a rezervním klíčem - bezpečná trojnásobná závora - integrovaný okapový žlab (včetně přípojky na 5/4“ hadici) - šrouby a hmoždinky pro připevnění podlahy


 • Zahradní domek HIGHLINE H5 s jednokřídlými dveřmi
  Zahradní domek HIGHLINE H5 s jednokřídlými dveřmi

  Domek na nářadí HighLine splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný..

  79421.00 Kč
 • Hliníková podlahová deska pro zahradní domky HighLine
  Hliníková podlahová deska pro zahradní domky HighLine

  Hliníková podlahová deska z 2 mm hliníkového žebrovaného plechu, který je podle velikosti domku tvořen 2-4 segmenty včetně spojovacích profilů. Por optimální položení..

  10782.00 Kč
 • Držák jízdních kol bikeMax 2 kusy držáku
  Držák jízdních kol bikeMax 2 kusy držáku

  Držák jízdích kol určený do zahradních domků značky Biohort. Držák je v domku snadno umístitelný. Vyrobený je ze žárově pozinkovaného plechu opatřeného polyamidovým..

  2230.30 Kč
 • Sklápěcí stůl k zahradním domkům Biohort
  Sklápěcí stůl k zahradním domkům Biohort

  Sklápěcí stůl je zavěšen do 2 regálových stojn (nejsou předmětem dodávky). Stabilní pracovní plocha, která může být rychle sklopena. Zatížitelnost max. 30 kg...

  2834.00 Kč
 • Zahradní domek Avantgarde L
  Zahradní domek Avantgarde L

  Domek na nářadí AVANTGARDE splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný..

  45369.00 Kč


Hledáte Boudy, garáže a přístřešky pro auta? V sekci dům a zahrada | trávníky a zahrady | bydlení na zahradě | zahradní architektura je možné objevit jedinečné zahradní domek highline h4 s jednokřídlými dveřmi!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt