Zahradní domek Avantgarde XL

Zahradní Domek Avantgarde XL

Zahradní domek Avantgarde XL

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Trávníky a zahrady
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:53885.00 Kč
Zahradní domek Avantgarde XL 4 (80%) 15 hodnocení

Domek na nářadí AVANTGARDE XL splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný cylindr a rezervní klíč. Nabízíme jej v několika rozměrech. Světlíky z akrylátového skla zajišťují uvnitř dostatečné množství světla. Dodáváme v demontu. Nejlepší materiály - žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem, šrouby a panty z ušlechtilé oceli. Komfortem je tlaková plynová pružina, která otevírá a zavírá dveře. Nabízí možnost odemčení z vnitřní strany. Je zajištěna vysoká stabilita při zatížení sněhem a proti větru. Domek nabízí doživotní bezúdržbovost a záruku 20 let! Můžete si zvolit, zda chcete objednat domek s jednokřídlými nebo dvoukřídlými dveřmi (viz varianty produktu). Technická specifikace: - s klasickými dveřmi (dveřní otvor 76 x 182 cm) - s dvoukřídlými dvěřmi (dveřní otvor 155 x 182 cm) - vnější rozměry vč. převislé střechy š260/h300/v217 cm (v nejvyšším místě) - dveřní otvor š76/v182 cm nebo š155/v182 cm - barva stříbrná metalíza, křemen metalíza a tmavě šedá metalíza; uvnitř vždy šedobílá - materiál žárově pozinkovaný ocelový plech opatřený polyamidovým vypalovacím lakem - spojovací materiál šrouby a panty z ušlechtilé oceli - pevnost vysoká stabilita - zatížení sněhem 150 kg/m², odolný proti bouři (150 km/h, síla větru 12) - funkcionalita okap s integrovaným lapačem listí na obou stranách Základní výbava: - 2 police regálu - 2 stojny regálu (k zavěšení regálových polic v libovolné výšce) - 4 držáky zahradního náčiní (pro zavěšení lopat, hrábí, hadic apod.) - 2 držáky nářadí na vnitřní straně standardního křídla dveří - sada dveřního kování z ušlechtilé oceli s normovanou vložkou a rezervním klíčem - bezpečná trojnásobná závora - integrovaný okapový žlab (včetně přípojky na 1“ hadici) - šrouby a hmoždinky pro připevnění podlahy


 • Zahradní domek Avantgarde XL metalíza křemen, jednokřídlé
  Zahradní domek Avantgarde XL metalíza křemen, jednokřídlé

  Domek na nářadí AVANTGARDE XL splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný..

  53885.00 Kč
 • Zahradní domek Avantgarde XXL
  Zahradní domek Avantgarde XXL

  Domek na nářadí AVANTGARDE XL splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost - 3 násobná závora s dveřním kováním, normované zamykání s klikou z ušlechtilé oceli, normovaný..

  66191.00 Kč
 • Zahradní domek Europa
  Zahradní domek Europa

  Domek na nářadí EUROPA splňuje nejvyšší nároky na bezpečnost. Nabízíme jej v několika rozměrech viz varianty produktu. Dodáváme v demontu vč. cylindrické vložky s..

  19833.00 Kč
 • Dodatečné dveře pro zahradní domky HighLine
  Dodatečné dveře pro zahradní domky HighLine

  Vedlejší vchodové dveře pro zabudování do boční stěny pro zahradní domky HighLine. Dveře mají nerezové dveřní kování vč. trojnásobné závory, tlakové plynové..

  11349.00 Kč
 • Police regálu do zahradních domků Biohort 4 kusy police Standard
  Police regálu do zahradních domků Biohort 4 kusy police Standard

  Technická specifikace: - 2 nebo 4 police v sadě (stojny regálu nejsou součástí) - š72 x h24,5 cm - materiál žárově pozinkovaný ocelový plech - zatížení max. 15 kg na..

  1721.50 Kč
 • Sada háčků pro zahradní domky Biohort
  Sada háčků pro zahradní domky Biohort

  Technická specifikace: - k zavěšení do dvou regálových stojin (nejsou součástí dodávky) - sada obsahuje: 1x lištu na zeď, 1x kombinovaný háček, 1x háček na násady, 1x..

  1700.00 Kč
 • Závěsný koš pro zahradní domky Biohort
  Závěsný koš pro zahradní domky Biohort

  Technická specifikace: - s lištou na zeď k zavěšení do 2 regálových stojin (není součástí balení) - koš z černé polyesterové síťoviny - zatížitelnost max 10 kg -..

  1836.00 Kč
 • Nájezdová rampa na práh dveří domků Biohort
  Nájezdová rampa na práh dveří domků Biohort

  Technická specifikace: - jen pro dvoukřídlé dveře - délka 135 cm - dvoudílná, pro vnějšek a vnitřek - povrchová úprava žárově pozinkováno - zatížitelnost max. 200 kg..

  2267.00 Kč
 • Hliníkový podlahový rám pro zahradní domky Avantgarde
  Hliníkový podlahový rám pro zahradní domky Avantgarde

  Hliníkový podlahový rám dodává potřebnou stabilitu na nerovném podkladu, jestliže nechcete postavit betonový základ. Sada se skládá z hliníkových profilových trubek..

  4818.00 Kč
 • Hliníková podlahová deska pro zahradní domky Avantgarde
  Hliníková podlahová deska pro zahradní domky Avantgarde

  Hliníková podlahová deska z 2 mm hliníkového žebrovaného plechu, který je podle velikosti domku tvořen 3-5 segmenty včetně spojovacích profilů. Pro optimální položení..

  8504.00 Kč
 • Dodatečné dveře pro zahradní domky Avantgarde
  Dodatečné dveře pro zahradní domky Avantgarde

  Vedlejší vchodové dveře pro zabudování do boční stěny pro zahradní domky Avantgarde. Dveře mají nerezové dveřní kování včetně trojnásobné závory, tlakové plynové..

  11349.00 Kč


Hledáte Boudy, garáže a přístřešky pro auta? V sekci dům a zahrada | trávníky a zahrady | bydlení na zahradě | zahradní architektura je možné objevit jedinečné zahradní domek avantgarde xl!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt