Stropní svítidlo Lacko 100659

Stropní Svítidlo Lacko 100659

Stropní svítidlo Lacko 100659

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:56760.00 Kč
Stropní svítidlo Lacko 100659 2,25 (45%) 17 hodnocení

Moderní interiérové svítidlo s ověšky křišťálu, se závěsným řetězem s nastavitelnou délkou až do 1,5m. Ke stropu jsou ukotvená nejčastěji háčkem. Ten zakrývá dekorativní krytka, která je součástí závěsného svítidla a dotváří tak celek se samotným tělem lampy... Vhodná jako osvětlení do obývacích pokojů nebo jídelen apod. Energetický štítek :


 • Zahradní křeslo Rulen - pevné
  Zahradní křeslo Rulen - pevné

  Pevné zahradní křeslo Rulen české výroby je vyrobeno z kvalitního borovicového masivu o síle 28 mm. Křeslo se pyšní kvalitním opracováním a stabilním provedením. V..

  2717.00 Kč
 • Zahradní křeslo Rulen - polohovací
  Zahradní křeslo Rulen - polohovací

  Polohovací zahradní křeslo Rulen české výroby je vyrobeno z masivního borovicového dřeva o síle 28 mm. Polohovací křeslo se pyšní kvalitním opracováním a stabilním..

  3174.00 Kč
 • Zahradní křeslo Lonus
  Zahradní křeslo Lonus

  Zahradní křeslo Lonus české výroby je vyrobeno z kvalitního masivního borovicového dřeva. Předností zahradního křesla je kvalitní opracování a stabilní provedení. V..

  2323.00 Kč
 • Lehátko Mosambik
  Lehátko Mosambik

  Elegantní hliníkové polohovací lehátko s výpletem z šefého umělého ratanu Mosambik je ideálním řešením pro zákazníky, kterým se líbí moderní zahradní nábytek z..

  8990.00 Kč
 • Zahradní lehátko Daytona, grafit
  Zahradní lehátko Daytona, grafit

  Elegantní polohovací zahradní lehátko Daytona pro příjemný odpočinek na vaší zahradě či terase. Lehátko je vyrobeno z lisovaného plochého, umělého ratanu (polypropylen)..

  3285.00 Kč
 • Zahradní lehátko Zina, hnědočerná
  Zahradní lehátko Zina, hnědočerná

  Pro zasloužený odpočinek na terase či zahradě vám nabízíme lehátko Zina. Elegantní polohovací lehátko zpříjemní každý pobyt (nejen) na čerstvém vzduchu. Lehátko je..

  3700.00 Kč
 • Zahradní lehátko Sandy, hnědočerná
  Zahradní lehátko Sandy, hnědočerná

  Dokonalá relaxace a odpočinek - to vše vám přináší naše zahradní lehátko Sandy. Moderní polohovací lehátko zpříjemní každý pobyt (nejen) na čerstvém vzduchu...

  3800.00 Kč


Hledáte ? V sekci nábytek je možné objevit jedinečné stropní svítidlo lacko 100659!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt