Sedací souprava do u kožená sammy pravý roh - ii. jakost

Sedací Souprava Do U Kožená Sammy Pravý Roh - Ii. Jakost

Sedací souprava do u kožená sammy pravý roh - ii. jakost

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zlevněno
Dodavatel:Cotta
Cena:53499.00 Kč
Sedací souprava do u kožená sammy pravý roh - ii. jakost 3 (60%) 17 hodnocení

Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Sedací souprava Sammy vás jistě okouzlí svým velkorysým řešením do tvaru "U". Nikdy vás nezklame a vždy vám poskytne dostatek prostoru pro celou vaši rodinu. Součástí sedací soupravy jsou také polohovatelné podhlavníky (opěrky hlavy), díky kterým si své chvíle odpočinku opravdu vychutnáte. Ulevíte tím nejen unavené páteři. Sedačka je celočalouněná pevnou a kvalitní kůží příjemnou na dotek. Výhodou je zejména snadná údržba, případné ušpinění můžete setřít vlhkým látkovým hadříkem. Je usazena na pochromovaných nožkách, které jen podtrhují její nadčasový design, avšak celkový vzhled nijak nenaruší. Díky decentnímu barevnému provedení ve světlých hnědých odstínech je možné ji zakomponovat téměř do každého interiéru. Sedačka je vhodná do větších obývacích pokojů, kde poskytne dostatek místa k sezení pro více osob. Výhody: 5x polohovatelná opěrka hlavy celočalouněná prostorná...


 • Křeslo lanister (látka) - ii. jakost
  Křeslo lanister (látka) - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Elegantní křeslo Křeslo Lanister představuje komfortní..

  3139.00 Kč
 • Křeslo lanister (látka) - ii. jakost
  Křeslo lanister (látka) - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - odřená látka. Fotografie poškození naleznete v galerii. Elegantní křeslo Křeslo Lanister představuje komfortní křeslo, v němž se..

  2499.00 Kč
 • Křeslo s taburetem olivia (kůže) - ii. jakost
  Křeslo s taburetem olivia (kůže) - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží ve 100% technickém a funkčním stavu s plnou zárukou. Pouze porušen originální obal. Přebaleno. Stylové křeslo s taburetem..

  22199.00 Kč
 • Rohová sedačka rozkládací cavallo pravý roh šedá - ii. jakost
  Rohová sedačka rozkládací cavallo pravý roh šedá - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Rozkládací sedačka Cavallo Právě celočalouněná rohová..

  30599.00 Kč
 • Trojsedák lira šedá - ii. jakost
  Trojsedák lira šedá - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Moderní trojsedák Lira vás zaujme svým originálním a..

  6119.00 Kč
 • Křeslo lira šedá - ii. jakost
  Křeslo lira šedá - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Moderní křeslo Lira vás zaujme svým originálním a..

  4589.00 Kč
 • Křeslo potenza hnědá - ii. jakost
  Křeslo potenza hnědá - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Křeslo Potenza Velký opěrák, široké područky, měkké..

  7649.00 Kč
 • Dvojsedák potenza hnědá - ii. jakost
  Dvojsedák potenza hnědá - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Dvojsedák Potenza Hledáte pohovku, která oslní každou..

  9499.00 Kč
 • Trojsedák potenza hnědá - ii. jakost
  Trojsedák potenza hnědá - ii. jakost

  Důvody zařazení do bazarového zboží - zboží vyzkoušené zákazníkem, neopotřebováno, bez závad. Přebaleno. Trojsedák Potenza Hledáte pohovku, která oslní každou..

  10699.00 Kč


Hledáte Zlevněné sedací soupravy? V sekci nÁbytek | zlevněno je možné objevit jedinečné sedací souprava do u kožená sammy pravý roh - ii. jakost!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt