KARE DESIGN Skříň Disk – zelená

KARE DESIGN Skříň Disk – Zelená

KARE DESIGN Skříň Disk – zelená

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:KARE DESIGN
Cena:56990.00 Kč
KARE DESIGN Skříň Disk – zelená 3,25 (65%) 20 hodnocení

Masivní dřevo z topolu v syté zelené barvě s netradičními úchytkami z oceli, to je skříň Disk. Dvě praktické zásuvky a hlavní prostor s policí uvnitř nabízí prostor na uspořádání vašich věcí. Skříň se hodí do kuchyně, obývacího pokoje či ložnice, skvěle ji doplní světlé neutrální odstíny, perfektní volbou je kombinace s výraznou žlutou barvou.


 • KARE DESIGN Skříň Barber Shop
  KARE DESIGN Skříň Barber Shop

  Víceúčelová skříň Barber Shop je přímo stvořená k uchovávání nejrůznějších maličkostí nejen v kadeřnictví, ale i u vás doma. Celá řada malých i větších..

  19990.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Fleur
  KARE DESIGN Skříň Fleur

  Chcete mít doma kousek rozkvetlé louky? Skříň Fleur splní vaše přání a přinese do vašeho domova kousek romantické přírody. Dřevěný nábytek s květinovým motivem..

  19990.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Disk – zelená
  KARE DESIGN Skříň Disk – zelená

  Masivní dřevo z topolu v syté zelené barvě s netradičními úchytkami z oceli, to je skříň Disk. Dvě praktické zásuvky a hlavní prostor s policí uvnitř nabízí prostor..

  56990.00 Kč
 • KARE DESIGN Skříň Kopenhagen 90 cm
  KARE DESIGN Skříň Kopenhagen 90 cm

  Máte rádi originální nábytek v moderním designu? Skříň Kopenhagen je krásný doplněk s praktickým využitím, který jedinečným způsobem zkrášlí váš domov...

  12790.00 Kč
 • SIT MÖBEL Šatní skříň FIUME
  SIT MÖBEL Šatní skříň FIUME

  > uvnitř je 1 pevné dno a 2 polohovatelná dna. 1 tyč na zavěšení oděvů..

  25050.00 Kč
 • WOOOD Dřevěná skříň Kluis
  WOOOD Dřevěná skříň Kluis

  Úložná skříň plná polic se dvěma dveřmi s šedými kovovými úchyty. Skříň je vyrobena z borovice a má laminované police, má broušený povrch a je lakovaná tmavě..

  11950.00 Kč


Hledáte Šatní a úložné skříně? V sekci domov | nábytek | postele a nábytek do ložnice je možné objevit jedinečné kare design skříň disk – zelená!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt