KARE DESIGN Barová skříňka High Fidelity

KARE DESIGN Barová Skříňka High Fidelity

KARE DESIGN Barová skříňka High Fidelity

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Nábytek
Dodavatel:KARE DESIGN
Cena:54990.00 Kč
KARE DESIGN Barová skříňka High Fidelity 3,75 (75%) 17 hodnocení

Barová skříňka High Fidelity v černém lesku nabízí skvělé místo pro vaše oblíbené lahve vína, dostatek prostoru pro sklenice, ale také pro ostatní potřeby pro vychutnání vašeho oblíbeného drinku. Návštěvy oslníte sofistikovaným barem v kompaktní, ale stále dostačující velikosti. Když nebude pult zrovna využíván pro míchání drinků, bude krásnou ozdobou interiéru i sám o sobě.


 • KARE DESIGN Bar Colonial Trunk Small
  KARE DESIGN Bar Colonial Trunk Small

  Pojízdný bar Colonial Trunk má vzhled podobný cestovnímu zavazadlu. Korpus skříňky je vyroben z MDF materiálu, potah zadní strany je z polyesteru a přední plocha dvířek je..

  30190.00 Kč
 • KARE DESIGN Příborník Junis 204 cm
  KARE DESIGN Příborník Junis 204 cm

  Prádelník Junis bude stylovým úložným prostorem v interiéru, který miluje dřevo. Prádelník je mimořádně jednoduchý, vhodný i mezi retro designy. Tento model svádí k..

  32990.00 Kč
 • KARE DESIGN Barová police Chalet
  KARE DESIGN Barová police Chalet

  Barová police Chaletje je určena všem, kteří rádi pořádají večírky nebo připravují pohoštění pro své přátele. Korpus skříňky je vyroben z oceli lakované..

  27490.00 Kč
 • KARE DESIGN Bistro stůl Kaffeehaus Rim Square – bílý, 57x57 cm
  KARE DESIGN Bistro stůl Kaffeehaus Rim Square – bílý, 57x57 cm

  Bistro stůl Kaffeehaus Rim Square je praktickým bytovým doplňkem, který je vhodný do moderních i stylových interiérů. Čtvercová odkládací deska vyrobená z mramoru je..

  7190.00 Kč
 • KARE DESIGN Bistro stůl Rim Round – černý, Ø 57 cm
  KARE DESIGN Bistro stůl Rim Round – černý, Ø 57 cm

  Bistro stůl Rim Round je elegantním bytovým doplňkem, který je vhodný do moderních i stylových interiérů. Kulatá odkládací deska vyrobená z černého mramoru je posazena..

  7990.00 Kč


Hledáte Barové stolky a skříňky? V sekci domov | nábytek | stoly a stolky je možné objevit jedinečné kare design barová skříňka high fidelity!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt