Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava D

Exkluzivní Bytový Nábytek Norok Sestava D

Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava D

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Cena:49999.00 Kč
Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava D 3,5 (70%) 20 hodnocení

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru:  Podstavec: dub přírodní  Skřín: fialová, grafit, bílá nebo limonka  Sestava D zahrnuje: 4x podstavec + 3x TV stolek + 3x závěsná skřínka  Nábytek je dodáván v demontu   


 • Velká obývací stěna Parle MDF, sonoma
  Velká obývací stěna Parle MDF, sonoma

  Moderní obývací stěna Parle  Dodáváme v dekoru dub sonoma Dvířka v provedení MDF  Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná..

  15399.00 Kč
 • Obývací stěna Blau, bílá
  Obývací stěna Blau, bílá

  Moderní obývací stěna Blau  Dodáváme v dekoru bílá  Lze dokoupit bílé LED osvětlení v souvisejících produktech Nábytek je dodáván v demontu  Součástí: TV stolek,..

  4299.00 Kč
 • Obývací stěna Blau, sonoma
  Obývací stěna Blau, sonoma

  Moderní obývací stěna Blau  Dodáváme v dekoru dub sonoma  Lze dokoupit bílé LED osvětlení v souvisejících produktech Nábytek je dodáván v demontu  Součástí: TV..

  4299.00 Kč
 • Bytový nábytek Melone A
  Bytový nábytek Melone A

  Bytový nábytek Melone   Dodáváme v dekoru dub zlatý / grafit / bílá  Sestava zahrnuje: komoda + PC stůl + police + regál  Dodáváme jako komplet nebo jednotlivé..

  9921.00 Kč


Hledáte Sady nábytku do obývacího pokoje? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné exkluzivní bytový nábytek norok sestava d!
© 2020 Tipy pro domácnost: Kontakt