Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava B

Exkluzivní Bytový Nábytek Norok Sestava B

Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava B

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Cena:105599.00 Kč
Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava B 4,75 (95%) 24 hodnocení

Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru:  Podstavec: dub přírodní  Skřín: fialová, grafit, bílá nebo limonka  Sestava B zahrnuje: skřín velká + 4x podstavec + 2x TV stolek + 2x police + 3x závěsná skřínka  Nábytek je dodáván v demontu    Přední dvířka jsou vyrobena z lakované MDF pro exkluzivní vzhled. Korpus a police jsou vyrobeny z lamina.    Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Viz. jednotlivé elementy níže 


 • Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava D
  Exkluzivní bytový nábytek Norok sestava D

  Luxusní bytový nábytek v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru:  Podstavec: dub přírodní  Skřín: fialová,..

  59999.00 Kč
 • Exkluzivní masivní nábytek Roma
  Exkluzivní masivní nábytek Roma

    Luxusní bytový nábytek z masivu v kvalitním provedení!  Lze zakoupit celou sestavu nebo jednotlivé elementy  Dodáváme v dekoru bílý postařená / dub..

  34206.00 Kč
 • Velká obývací stěna Parle MDF, sonoma
  Velká obývací stěna Parle MDF, sonoma

  Moderní obývací stěna Parle  Dodáváme v dekoru dub sonoma Dvířka v provedení MDF  Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč  Nábytek je dodáván v demontu  Krásná..

  17155.00 Kč
 • Velká obývací stěna Parle MDF, sonomabílá
  Velká obývací stěna Parle MDF, sonomabílá

  Moderní obývací stěna Parle  Dodáváme v dekoru dub sonoma / bílá  Dvířka v provedení MDF  Lze dokoupit LED osvětlení za 690Kč  Nábytek je dodáván v..

  16710.00 Kč
 • Obývací stěna Blau, bílá
  Obývací stěna Blau, bílá

  Moderní obývací stěna Blau  Dodáváme v dekoru bílá  Lze dokoupit bílé LED osvětlení v souvisejících produktech Nábytek je dodáván v demontu  Součástí: TV stolek,..

  4789.00 Kč
 • Bytový nábytek Melone A
  Bytový nábytek Melone A

  Bytový nábytek Melone   Dodáváme v dekoru dub zlatý / grafit / bílá  Sestava zahrnuje: komoda + PC stůl + police + regál  Dodáváme jako komplet nebo jednotlivé..

  10423.00 Kč
 • Bytový nábytek Melone B
  Bytový nábytek Melone B

  Bytový nábytek Melone   Dodáváme v dekoru dub zlatý / grafit / bílá  Sestava zahrnuje: komoda + TV stolek + police + regál  Dodáváme jako komplet nebo jednotlivé..

  9844.00 Kč
 • Moderní bytový nábytek Celeste R
  Moderní bytový nábytek Celeste R

  Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý lesk, černá / černý lesk nebo dub zlatý  Lze zakoupit jako celou setstavu nebo i jednotlivé..

  11126.00 Kč
 • Moderní bytový nábytek Celeste U
  Moderní bytový nábytek Celeste U

  Velmi moderní obývací systém Celeste  Dodáváme v dekoru bílá / bílý leskk, černá / černý lesk nebo dub zlatý  Lze zakoupit jako celou setstavu nebo i jednotlivé..

  9865.00 Kč


Hledáte Sady nábytku do obývacího pokoje? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné exkluzivní bytový nábytek norok sestava b!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt