EICHHOLTZ Stropní svítidlo Clinton

EICHHOLTZ Stropní Svítidlo Clinton

EICHHOLTZ Stropní svítidlo Clinton

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Svítidla a světelné dekorace
Dodavatel:EICHHOLTZ
Cena:78651.00 Kč
EICHHOLTZ Stropní svítidlo Clinton 4 (80%) 32 hodnocení

> obsahuje 3014 SMD LED žárovkaJak pečovat o produkt:> pravidelně odstraňujte prach jemným, čistým hadříkem> zaschlé skvrny odstraňte navlhčeným hadříkem vlažnou vodou nebo šetrným domácím čističem> nikdy nepoužívejte k čištění horkou vod, chemické přípravky nebo jiné agresivní odstraňovače nečistot> nepoužívejte kuchyňské papírové útěrky, štěrky na okna a podobné> vždy povrch utřete do sucha čistým, suchým hadříkem> k leštění povrchu, aby byl nablýskaný, používejte speciální přípravky určené přímo pro to


 • KARE DESIGN Lustr Crumble Dining Tricolore
  KARE DESIGN Lustr Crumble Dining Tricolore

  Lustr Crumble Dining Tricolore je malým uměleckým dílem, které může zdobit váš domov. Závěsné svítidlo má základnu zhotovenou z oceli se saténovou povrchovou úpravou a..

  8446.00 Kč
 • KARE DESIGN Lustr Dining Punti Tre
  KARE DESIGN Lustr Dining Punti Tre

  Lustr Dining Punti Tre má zajímavý design s různě tvarovanými stínidly vyrobenými z lakovaného porcelánu. Součástí krásného světla je dlouhý kabel potažený textilií,..

  5311.00 Kč
 • KARE DESIGN Lustr Pendolo Big
  KARE DESIGN Lustr Pendolo Big

  Originální lustr Pendolo Big je určen k zavěšení nad stoly nebo stolky. Na dlouhý kabel s nastavitelnou délkou je umístěno akrylátové stínidlo v jemně růžové barvě...

  15381.00 Kč


Hledáte Stropní svítidla? V sekci domov | svítidla a světelné dekorace je možné objevit jedinečné eichholtz stropní svítidlo clinton!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt