Tescoma váleček s nastavitelnou výškou DELÍCIA 20 cm

Tescoma Váleček S Nastavitelnou Výškou DELÍCIA 20 Cm

Tescoma váleček s nastavitelnou výškou DELÍCIA 20 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příprava a zpracování těsta
Dodavatel:Tescoma
Cena:199.00 Kč
Tescoma váleček s nastavitelnou výškou DELÍCIA 20 cm 4 (80%) 34 hodnocení

Vynikající pro rovnoměrné rozválení marcipánu na zvolenou tloušťku.   V čem váleček s nastavitelnou výškou DELÍCIA vyniká?   Na každém okraji má 2 barevně rozlišené odnímatelné distanční kroužky. S nasazenými růžovými distančními kroužky snadno a rychle vyválíte dokonale rovnoměrný plát o tloušťce 1,5 mm. Se žlutými distančními kroužky vyválíte dokonale rovnoměrný plát o tloušťce 3 mm. Bez distančních kroužků můžete váleček DELÍCIA používat jako běžný váleček pro vyválení marcipánu nebo těsta o libovolné tloušťce.   Materiál: odolný plast a pružný silikon. Čištění: nemyjte v myčce.   Záruka: 3 roky.


 • Tescoma strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA
  Tescoma strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

  Tagliolini, fettuccine, lasagne – zkrátka pasta, čili hezky česky těstoviny. Stejný základ, nekonečně mnoho úžasných variací na talíři. A co teprve domácí těstoviny z..

  1299.00 Kč
 • Tescoma podavač těsta DELÍCIA
  Tescoma podavač těsta DELÍCIA

  Usnadněte si výrobu domácích těstovin ve strojku na těstoviny DELÍCIA.   V čem Podavač těsta DELÍCIA vyniká?   Podavač těsta DELÍCIA..

  189.00 Kč
 • Tescoma stojan pro sušení těstovin DELÍCIA
  Tescoma stojan pro sušení těstovin DELÍCIA

  Vynikající pro odkládání plátů těsta a sušení domácích těstovin.   V čem Stojan pro sušení těstovin DELÍCIA vyniká?   Je skvělým..

  629.00 Kč
 • Tescoma mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Forma na nanuky, kterou můžete bez obav přenášet   Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Představujeme unikátní tvořítka na..

  199.00 Kč
 • Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Forma na nanuky, kterou můžete bez obav přenášet   Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Představujeme unikátní tvořítka na..

  249.00 Kč
 • Tescoma elektrický zmrzlinovač GrandCHEF
  Tescoma elektrický zmrzlinovač GrandCHEF

  Objevte elegantní a výkonný zmrzlinovač   Snadná příprava kvalitní domácí zmrzliny nikdy nebyla jednodušší. V Elektrickém zmrzlinovači GrandCHEF..

  1399.00 Kč


Hledáte Válečky na těsto? V sekci pečení | příprava a zpracování těsta je možné objevit jedinečné tescoma váleček s nastavitelnou výškou delÍcia 20 cm!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt