Tescoma sada nádobí PRESTO, 11 dílů

Tescoma Sada Nádobí PRESTO, 11 Dílů

Tescoma sada nádobí PRESTO, 11 dílů

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sady nádobí
Dodavatel:Tescoma
Cena:4199.00 Kč
Tescoma sada nádobí PRESTO, 11 dílů 4,25 (85%) 17 hodnocení

Kvalitní nádobí by nemělo v žádné kuchyni chybět. Sada PRESTO obsahuje vše, co pro moderní vaření potřebujete. V elegantním nadčasovém provedení z nerezavějící oceli a s praktickými sklonerezovými poklicemi.   Co obsahuje sada nádobí PRESTO?   hrnec s poklicí o 24 cm, 7.0 l kastrol s poklicí o 20 cm, 3.0 l kastrol s poklicí o 18 cm, 2.0 l kastrol s poklicí o 16 cm, 1.5 l rendlík s poklicí o 14 cm, 0.75 l pánev o 24 cm   V čem je sada nádobí PRESTO výjimečná?   Nádobí má extra silné sendvičové dno a je tedy vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce. Vnější lesklé a vnitřní polomatné provedení bude vaší kuchyni určitě slušet.   Jaké jsou další výhody sady nádobí PRESTO?   ergonomické úchyty jsou vyrobeny z kvalitního plastu a při vaření nepálí   vyklenuté sklonerezové poklice s otvorem pro páru umožňují dokonalou kontrolu vaření   všechny nádoby mají odměřovací stupnici   rendlík disponuje oboustrannou nálevkou a poklicí s otvory pro snadné cezení   Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel, vysoce odolný plast a kvalitní sklo. Údržba: vhodné do myčky nádobí. Záruka: 5 let.


 • Tescoma sada nádobí VISION, 10 dílů
  Tescoma sada nádobí VISION, 10 dílů

  Luxusní kuchyňské nádobí VISION je určeno pro profesionální a domácí použití, je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli. Sklonerezová poklice, masivní sendvičové..

  5699.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí PRESIDENT, 10 dílů
  Tescoma sada nádobí PRESIDENT, 10 dílů

  Nerezové nádobí pro náročné   Hledáte klasické nerezové nádobí, ale chcete maximální kvalitu i provedení? Luxusní nádobí PRESIDENT představuje vše, po čem..

  5199.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí PRESIDENT Stone, 8 dílů
  Tescoma sada nádobí PRESIDENT Stone, 8 dílů

  Hrnec, pánev i pekáč v jednom – objevte nádobí PRESIDENT Stone, které navždy změní vaše vaření   Skvěle se osvědčil na pánvích, a proto jsme ho jako první..

  4099.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 9 dílů
  Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 9 dílů

  Originální design spojený se špičkovými vlastnostmi prvotřídního nerez nádobí – to je řada HOME PROFI. Užijte si stylové profesionální vaření ve své vlastní..

  4599.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 13 dílů
  Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 13 dílů

  Originální design spojený se špičkovými vlastnostmi prvotřídního nerez nádobí – to je řada HOME PROFI. Užijte si stylové profesionální vaření ve své vlastní..

  6199.00 Kč
 • Tescoma nářadí Virtuoso
  Tescoma nářadí Virtuoso

  Špičkové kuchyňské nářadí vhodné pro všechny druhy nádobí, vynikající zejména pro nádobí s antiadhézním povlakem, jehož povrch nepoškodí. Vyrobeno z..

  474.00 Kč
 • 4Home 8dílná sada nádobí Destiny, skleněné poklice
  4Home 8dílná sada nádobí Destiny, skleněné poklice

  Sada nerezového nádobí Destiny je vyrobena z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli s exkluzivním leštěným povrchem, která zajistí vysokou životnost nádobí bez  ztráty..

  1499.00 Kč
 • Tescoma 8dílná sada nádobí PRESIDENT Stone
  Tescoma 8dílná sada nádobí PRESIDENT Stone

  Hrnec, pánev i pekáč v jednom – objevte nádobí PRESIDENT Stone, které navždy změní vaše vaření.Dokonalý nepřilnavý povrch s charakterem přírodního kamene, a to..

  4099.00 Kč


Hledáte Sady nádobí na indukci? V sekci vaření | sady nádobí je možné objevit jedinečné tescoma sada nádobí presto, 11 dílů!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt