Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 9 dílů

Tescoma Sada Nádobí HOME PROFI, 9 Dílů

Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 9 dílů

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Sady nádobí
Dodavatel:Tescoma
Cena:5499.00 Kč
Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 9 dílů 4,75 (95%) 49 hodnocení

  Co obsahuje sada nádobí HOME PROFI, 9 dílů?   Devítidílná sada nádobí HOME PROFI představuje základní výbavu pro každou domácnost – dva hrnce a dva kastroly s poklicemi a rendlík bez poklice. To vše v prvotřídním provedení a exkluzivním designu profesionálního gastro nádobí.   kastrol s poklicí o 24 cm, 5.0 l kastrol s poklicí o 20 cm,3.0 l hrnec s poklicí o 20 cm, 4.0 l hrnec s poklicí o 16 cm, 2.0 l rendlík o 16 cm, 1.5 l   V čem je sada nádobí HOME PROFI výjimečná?       atraktivní celonerezové provedení s povrchovou úpravou v kombinaci matu a lesku řadí sadu HOME PROFI do kategorie špičkového kuchyňského nádobí s charakterem profesionálního použití   extra silné sendvičové dno propůjčuje sadě nádobí HOME PROFI vynikající tepelně vodivé vlastnosti pro rovnoměrný ohřev pokrmů, eliminaci připalování a v neposlední řadě pro nemalé energetické úspory   nádobí HOME PROFI je vhodné pro všechny typy sporáků – plynové, elektrické, sklokeramické a indukční   úchytky, dlouhá držadla rendlíků a pánví i všechny poklice nádobí HOME PROFI jsou rovněž vyrobeny z masivního nerezu – nepoškodí je tedy myčka ani pečicí trouba   mimořádná kvalita použitých materiálů i zpracování každého jednotlivého komponentu nádobí HOME PROFI je zárukou vysoké trvanlivosti a odolnosti – proto je na něj poskytována prodloužená záruka 5 let   základní sadu HOME PROFI lze rozšířit o další prvky ze stejné linie dle individuálních potřeb – v kusovém prodeji naleznete několik velikostí hrnců i kastrolů, dva rendlíky s poklicí a mlékovar   Materiál: prvotřídní nerezavějící ocel. Údržba: lze mýt v myčce. Záruka: 5 let.


 • Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 13 dílů
  Tescoma sada nádobí HOME PROFI, 13 dílů

    Co obsahuje Sada nádobí HOME PROFI, 13 dílů?   Třináctidílná sada nádobí HOME PROFI představuje prémiovou výbavu pro každou domácnost – dva hrnce..

  7299.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí VIVA, 10 dílů
  Tescoma sada nádobí VIVA, 10 dílů

  Moderní kuchyňské nádobí, ve kterém se skvěle vaří a zároveň se velmi snadno udržuje dokonale čisté.    V čem je nádobí VIVA..

  4899.00 Kč
 • Tescoma sada nádobí OPTIMA, 8 dílů
  Tescoma sada nádobí OPTIMA, 8 dílů

  Nerezové nádobí na indukci, které si zamilujete   Představujeme moderní kuchyňské nádobí, které se perfektně hodí pro všechny typy sporáků včetně..

  4499.00 Kč


Hledáte Nerezové sady nádobí? V sekci vaření | sady nádobí je možné objevit jedinečné tescoma sada nádobí home profi, 9 dílů!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt