Tescoma mlýnek na maso HANDY, univerzální

Tescoma Mlýnek Na Maso HANDY, Univerzální

Tescoma mlýnek na maso HANDY, univerzální

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Mlýnky a struhadla
Dodavatel:Tescoma
Cena:1199.00 Kč
Tescoma mlýnek na maso HANDY, univerzální 2,5 (50%) 35 hodnocení

MLÝNEK NA MASO HANDY, univerzální Je pro vás mletí masa ve starém, zašlém litinovém mlýnku noční můrou, protože je složité ho sestavit, upevnit, natož důkladně umýt, a samotné mletí vyžaduje vynaložení značné síly? Rozumíme tomu, a proto jsme vyvinuli zcela nový moderní mlýnek, se kterým hravě umelete téměř vše.     Představujeme masivní, odolný, výkonný a velmi spolehlivý univerzální mlýnek na maso HANDY.     V čem je mlýnek na maso HANDY výjimečný? Práce s ním je v porovnání s klasickými mlýnky v mnoha ohledech komfortnější: extra dlouhá rukojeť zajišťuje plynulé mletí bez námahy uchycení pomocí přísavky je nejen snadné, ale také rychlé a bez rizika poškození linky šroubovací svěrkou komora mlýnku je transparentní, a tak máte dokonalý přehled o průběhu mletí mlýnek je vyroben z odolného plastu který se snadno udržuje a myje Navíc má mlýnek HANDY díky dvěma vyměnitelným diskům univerzální použití: je určen nejen k mletí masa, ale i dalších surovin, které potřebujeme zpracovat mletím najemno či nahrubo. Kromě masa si dokáže poradit i s tvrdým pečivem, vnitřnostmi, tvrdými sýry typu parmezán, vlašskými ořechy, rajčaty či cibulí. Oceníte ho také, pokud vám v domácnosti chybí pasírovač či výkonný drtič.   Jaké jsou jeho další výhody? Mlýnek je opatřen praktickým pěchovadlem pro bezpečné stlačování surovin a můžete si k němu dokoupit superpřilnavou podložku, která vám přijde vhod pokud je vaše kuchyňská linka porézní a přísavka na ní dobře nedrží.   Materiál: vyrobeno ze speciálně tvrzených vysoce odolných plastů, krájecí nůž a disky z prvotřídní nerezavějící oceli. Použití v myčce: doporučujeme mlýnek mýt pod tekoucí vodou Záruka: 3 roky


 • Tescoma mlýnek na mák HANDY
  Tescoma mlýnek na mák HANDY

  Mlýnek (nejen) na mák, který nemá konkurenci   Mák je superpotravina s nezpochybnitelnou tradicí v české gastronomii. Aby jeho chuť..

  999.00 Kč
 • Tescoma univerzální mlýnek HANDY, 4 struhadla
  Tescoma univerzální mlýnek HANDY, 4 struhadla

  Univerzální mlýnek na strouhanku HANDY, 4 struhadla Strouhat na klasickém struhadle rohlíky nebo ořechy je šílená dřina, ale i když na něm strouháte zeleninu, čokoládu..

  1449.00 Kč
 • Tescoma mlýnek na maso HANDY, univerzální
  Tescoma mlýnek na maso HANDY, univerzální

  MLÝNEK NA MASO HANDY, univerzální Je pro vás mletí masa ve starém, zašlém litinovém mlýnku noční můrou, protože je složité ho sestavit, upevnit, natož důkladně..

  1199.00 Kč
 • Tescoma mlýnek na oříšky DELÍCIA
  Tescoma mlýnek na oříšky DELÍCIA

  Praktický ruční mlýnek pro rychlou přípravu oříškových, čokoládových a sušenkových posypů na moučníky, zmrzliny a dezerty.    V čem mlýnek na..

  399.00 Kč
 • Tescoma struhadlo ploché PRESTO
  Tescoma struhadlo ploché PRESTO

  Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  129.00 Kč


Hledáte Mlýnky a mixery? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | mlýnky a struhadla je možné objevit jedinečné tescoma mlýnek na maso handy, univerzální!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt