Tescoma lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA

Tescoma Lis Na Zdravé Tyčinky TESCOMA DELLA CASA

Tescoma lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:589.00 Kč
Tescoma lis na zdravé tyčinky TESCOMA DELLA CASA 2,25 (45%) 45 hodnocení

Forma na domácí "müsli" tyčinky   Chutné tyčinky připravené ze směsi sestavené na míru pro vaši fit postavu si snadno vyrobíte nebo upečete i doma. Stačí mít náš unikátní lis DELLA CASA! Zdravé domácí tyčinky ze směsi sušeného ovoce, oříšků, semínek, obilovin, medu apod. si totiž můžete v lisu snadno a rychle vytvarovat nebo upéct v troubě v silikonových formičkách. Při přípravě své oblíbené směsi můžete postupovat podle původních a odzkoušených receptů, které jsou součástí balení, nebo použít svůj vlastní recept.    Jak snadno připravit zdravou svačinku   Žáruvzdorné silikonové formičky naplněné směsí vložíte do lisu a necháte alespoň hodinu v chladu tvarovat. Perfektně vytvarované tyčinky snadno vyklopíte, uložíte do plastových sáčků a uchováte v lednici nebo je vezmete do školy, zaměstnání, fit centra apod..       S lisem DELLA CASA získáte také původní recepty na domácí zdravé ovocné tyčinky s kešu oříšky, kávové tyčinky s datlemi, čokoládové tyčinky s vlašskými ořechy, snídaňové tyčinky s ovesnými vločkami nebo na pečené fitness tyčinky s kokosem či medem.   Proč byste si tvořítko na energetické tyčinky měli pořídit?   díky masivním gumovým uzávěrům jsou zdravé tyčinky pevně spojené a dokonale vytvarované žáruvzdorné silikonové formičky a náhradní plastové sáčky na zdravé tyčinky jsou dodávány i samostatně na výrobek vám dáme nadstandardní záruku 3 roky


 • Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty
  Tescoma souprava pro sušení TESCOMA DELLA CASA, 3 rošty

  Objevte řešení na ekonomické sušení   Je elektrická sušička ovoce zbytečně velká a neskladná nebo její použití zbytečně komplikované? Máme pro vás..

  499.00 Kč
 • Tescoma sušička potravin PRESIDENT
  Tescoma sušička potravin PRESIDENT

  Luxusní sušička s velkou sušicí plochou     Představujeme výkonnou a tichou sušičku potravin s velkorysou sušicí plochou, přehledným..

  2599.00 Kč
 • Tescoma strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA
  Tescoma strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA

  Tagliolini, fettuccine, lasagne – zkrátka pasta, čili hezky česky těstoviny. Stejný základ, nekonečně mnoho úžasných variací na talíři. A co teprve domácí těstoviny z..

  1299.00 Kč
 • Tescoma podavač těsta DELÍCIA
  Tescoma podavač těsta DELÍCIA

  Usnadněte si výrobu domácích těstovin ve strojku na těstoviny DELÍCIA.   V čem Podavač těsta DELÍCIA vyniká?   Podavač těsta DELÍCIA..

  189.00 Kč
 • Tescoma stojan pro sušení těstovin DELÍCIA
  Tescoma stojan pro sušení těstovin DELÍCIA

  Vynikající pro odkládání plátů těsta a sušení domácích těstovin.   V čem Stojan pro sušení těstovin DELÍCIA vyniká?   Je skvělým..

  629.00 Kč
 • Tescoma mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma mini tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Forma na nanuky, kterou můžete bez obav přenášet   Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Představujeme unikátní tvořítka na..

  199.00 Kč
 • Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma tvořítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Forma na nanuky, kterou můžete bez obav přenášet   Vyrobte si domácí zmrzlinu bez přebytečných sladidel a konzervantů. Představujeme unikátní tvořítka na..

  249.00 Kč
 • Tescoma elektrický zmrzlinovač GrandCHEF
  Tescoma elektrický zmrzlinovač GrandCHEF

  Objevte elegantní a výkonný zmrzlinovač   Snadná příprava kvalitní domácí zmrzliny nikdy nebyla jednodušší. V Elektrickém zmrzlinovači GrandCHEF..

  1399.00 Kč


Hledáte Příprava zdravých tyčinek? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | příprava domácích potravin je možné objevit jedinečné tescoma lis na zdravé tyčinky tescoma della casa!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt