Tescoma krabice na cukroví a lahůdky DELÍCIA, 28 x 18 cm

Tescoma Krabice Na Cukroví A Lahůdky DELÍCIA, 28 X 18 Cm

Tescoma krabice na cukroví a lahůdky DELÍCIA, 28 x 18 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Krabice na cukroví a lahůdky
Dodavatel:Tescoma
Cena:129.00 Kč
Tescoma krabice na cukroví a lahůdky DELÍCIA, 28 x 18 cm 2,5 (50%) 25 hodnocení

Omyvatelná krabice pro skladování a přenášení pokrmů.     V čem Krabice na cukroví a lahůdky DELÍCIA vyniká?   Je vyrobena z odolného plastového materiálu určeného pro styk s potravinami a má pevné víko. Je proto ideální pro hygienické skladování a bezpečné přenášení sladkých i slaných pokrmů, např. čerstvého cukroví, zákusků, chlebíčků, chuťovek apod. Krabice s víkem je omyvatelná, snadno se udržuje dokonale čistá, je určená pro dlouhodobé opakované používání.   Jaké má Krabice na cukroví a lahůdky DELÍCIA?   ve dvou velikostech 28 x 18 cm a 40 x 30 cm lze snadno rozložit a skladovat v zásuvce nebo menší krabice uvnitř velké.   Materiál: Odolný plast. Čištění: Čistěte vlhkou utěrkou s přídavkem saponátu a vytřete dosucha. Záruka: 2 roky.


 • Tescoma dortové svíčky DELÍCIA KIDS 12 cm, 16 ks
  Tescoma dortové svíčky DELÍCIA KIDS 12 cm, 16 ks

  Vynikající pro zdobení dětských dortů, vyrobeno z kvalitního parafínu, knoty z přírodního vlákna. Svíčky používejte vždy se stojánky, nechte hořet max. 20 minut a..

  79.00 Kč
 • Tescoma etažérka 3-patrová GUSTITO
  Tescoma etažérka 3-patrová GUSTITO

  Luxusní etažérka v kombinaci prvotřídního bílého porcelánu a kvalitního kovu poslouží k efektnímu podávání cukroví, jednohubek, ovoce a dalších..

  629.00 Kč
 • Tescoma stojánek na včelí úlky DELÍCIA
  Tescoma stojánek na včelí úlky DELÍCIA

  Máte rádi včelí úlky? S tímto stojánkem je připravíte mnohem rychleji a s plným komfortem.   V čem Stojánek na včelí úlky DELÍCIA..

  169.00 Kč
 • Tescoma forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10 ks
  Tescoma forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10 ks

  Domácí pasta je prostě ECCELLENTE. Čerstvé ravioli plněné sýrovou, masovou, zeleninovou nebo houbovou směsí patří ke klenotům italské kuchyně… a nyní i té..

  219.00 Kč
 • Tescoma forma na kulaté raviolini DELÍCIA, 21 ks
  Tescoma forma na kulaté raviolini DELÍCIA, 21 ks

  Domácí pasta je prostě ECCELLENTE. Čerstvé raviolini plněné sýrovou, masovou, zeleninovou nebo houbovou směsí patří ke klenotům italské kuchyně… a nyní i té..

  219.00 Kč


Hledáte Krabice na cukroví a lahůdky? V sekci pečení je možné objevit jedinečné tescoma krabice na cukroví a lahůdky delÍcia, 28 x 18 cm!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt