Tescoma kleště na jedlé kaštany PRESTO

Tescoma Kleště Na Jedlé Kaštany PRESTO

Tescoma kleště na jedlé kaštany PRESTO

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zpracování ovoce a zeleniny
Dodavatel:Tescoma
Cena:159.00 Kč
Tescoma kleště na jedlé kaštany PRESTO 5 (100%) 45 hodnocení

Vynikající pro bezpečné a rychlé nakrojení slupky jedlých kaštanů, nakrojenou slupku lze po upečení nebo uvaření snadno oloupat. Zubatá čepel z prvotřídní nerezavějící oceli a masivní rukojeti z odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.


 • Tescoma louskáček na ořechy GrandCHEF
  Tescoma louskáček na ořechy GrandCHEF

  Vynikající pro snadné louskání ořechů různých velikostí. V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená linie špičkového kuchyňského..

  289.00 Kč
 • Tescoma louskáček na ořechy PRESIDENT
  Tescoma louskáček na ořechy PRESIDENT

  Masivní louskáček pro všechny obvyklé druhy a velikosti ořechů. Vyrobeno z odolné slitiny ušlechtilých kovů, vhodné do myčky. 5 roků záruka...

  319.00 Kč
 • Tescoma odpeckovač třešní HANDY
  Tescoma odpeckovač třešní HANDY

  Třešně v bublanině chutnají božsky. Až na ty pecky… Co s tím? Zbavte se jich! Snadno, rychle, šetrně – pomocí našeho šikovného odpeckovače. Užijte..

  699.00 Kč
 • Tescoma odpeckovač švestek HANDY
  Tescoma odpeckovač švestek HANDY

  Vynikající pro snadné odpeckování švestek.   V čem Odpeckovač švestek HANDY vyniká?   Odpeckovač HANDY švestku jedním stisknutím rukojetí..

  329.00 Kč
 • Tescoma kartáč na zeleninu PRESTO
  Tescoma kartáč na zeleninu PRESTO

  Vynikající pro čištění brambor, kořenové zeleniny, ovoce, hub apod., opatřeno škrabkou pro odstraňování tvrdých nečistot. Vyrobeno z odolného plastu, myjte pod..

  99.00 Kč
 • Tescoma loupač na pomelo a grepy PRESTO
  Tescoma loupač na pomelo a grepy PRESTO

  Vynikající pro snadné loupání pomela, grepů i pro krájení celých citronů na tenké plátky. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  79.00 Kč
 • Tescoma loupač na kiwi PRESTO
  Tescoma loupač na kiwi PRESTO

  Vynikající pro snadné a rychlé loupání a porcování kiwi. Rovnou čepelí seřízněte oba konce kiwi (cca 5 mm), oblou čepelí oddělte slupku od dužiny a rovnou čepelí..

  89.00 Kč
 • Tescoma odšťavňovač na citrusové plody PRESTO
  Tescoma odšťavňovač na citrusové plody PRESTO

  Vynikající pro snadné odšťavňování citronů, limetek a menších pomerančů přímo v dlani. Uchopte půlku citrusového plodu a krouživým pohybem odšťavňovače nad..

  159.00 Kč
 • Tescoma porcovač na meloun PRESTO
  Tescoma porcovač na meloun PRESTO

  S porcovačem na meloun oddělíte dužinu od slupky a zároveň ji naporcujete na kostičky nebo hranolky.   V čem porcovač na meloun PRESTO..

  179.00 Kč


Hledáte Louskáčky a odpeckovače? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | zpracování ovoce a zeleniny je možné objevit jedinečné tescoma kleště na jedlé kaštany presto!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt