Tescoma kónický louskáček PRESTO

Tescoma Kónický Louskáček PRESTO

Tescoma kónický louskáček PRESTO

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zpracování ovoce a zeleniny
Dodavatel:Tescoma
Cena:239.00 Kč
Tescoma kónický louskáček PRESTO 2,25 (45%) 46 hodnocení

Vynikající pro louskání ořechů všech obvyklých velikostí: lískových, vlašských, para ořechů apod. Snadno rozlouskne skořápku a nerozdrtí jádro. Bezpečně otevře šampaňské i ostatní druhy šumivých vín a šroubovací uzávěry PET lahví. Vyrobeno z odolné slitiny kovů, nemyjte v myčce. 3 roky záruka.


 • Tescoma kleště na jedlé kaštany PRESTO
  Tescoma kleště na jedlé kaštany PRESTO

  Vynikající pro bezpečné a rychlé nakrojení slupky jedlých kaštanů, nakrojenou slupku lze po upečení nebo uvaření snadno oloupat. Zubatá čepel z prvotřídní..

  159.00 Kč
 • Tescoma louskáček na ořechy GrandCHEF
  Tescoma louskáček na ořechy GrandCHEF

  Vynikající pro snadné louskání ořechů různých velikostí. V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená linie špičkového kuchyňského..

  289.00 Kč
 • Tescoma louskáček na ořechy PRESIDENT
  Tescoma louskáček na ořechy PRESIDENT

  Masivní louskáček pro všechny obvyklé druhy a velikosti ořechů. Vyrobeno z odolné slitiny ušlechtilých kovů, vhodné do myčky. 5 roků záruka...

  319.00 Kč
 • Tescoma odpeckovač třešní HANDY
  Tescoma odpeckovač třešní HANDY

  Třešně v bublanině chutnají božsky. Až na ty pecky… Co s tím? Zbavte se jich! Snadno, rychle, šetrně – pomocí našeho šikovného odpeckovače. Užijte..

  699.00 Kč
 • Tescoma kartáč na zeleninu PRESTO
  Tescoma kartáč na zeleninu PRESTO

  Vynikající pro čištění brambor, kořenové zeleniny, ovoce, hub apod., opatřeno škrabkou pro odstraňování tvrdých nečistot. Vyrobeno z odolného plastu, myjte pod..

  99.00 Kč
 • Tescoma loupač na pomelo a grepy PRESTO
  Tescoma loupač na pomelo a grepy PRESTO

  Vynikající pro snadné loupání pomela, grepů i pro krájení celých citronů na tenké plátky. Vyrobeno z prvotřídního odolného plastu, vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  79.00 Kč
 • Tescoma loupač na kiwi PRESTO
  Tescoma loupač na kiwi PRESTO

  Vynikající pro snadné a rychlé loupání a porcování kiwi. Rovnou čepelí seřízněte oba konce kiwi (cca 5 mm), oblou čepelí oddělte slupku od dužiny a rovnou čepelí..

  89.00 Kč


Hledáte Louskáčky a odpeckovače? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | zpracování ovoce a zeleniny je možné objevit jedinečné tescoma kónický louskáček presto!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt