Tescoma cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá

Tescoma Cestovní Miska PAPU PAPI, Se Lžičkou, Modrá

Tescoma cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Přenášení potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:169.00 Kč
Tescoma cestovní miska PAPU PAPI, se lžičkou, modrá 3 (60%) 26 hodnocení

Vynikající pro hygienické podávání dětských pokrmů při cestování.   V čem Cestovní miska PAPU PAPI vyniká?   Je vyrobena unikátní technologií nanoCARE™ ze špičkového plastového materiálu vhodného pro použití ve zdravotnictví. Díky použité technologii nanoCARE™ je cestovní miska PAPU PAPI: antibakteriální nezabarvuje se nevstřebává pachy je ekologická.     Jaké má Cestovní miska PAPU PAPI další výhody?   je opatřena dobře těsnicím víčkem, lžička je hygienicky uložena ve víčku ve dvou barevných provedeních, růžové pro děvčata a modré pro chlapce dózu i s víčkem lze sterilizovat.   Materiál: Vyrobeno technologií nanoCARE™ ze špičkových plastových materiálů.  Čištění: Stačí opláchnout, není třeba mýt v myčce. Lze sterilizovat. Záruka: 3 roky.


  • Tescoma dětská láhev s brčkem BAMBINI 300 ml
    Tescoma dětská láhev s brčkem BAMBINI 300 ml

    Dětská láhev s pružným silikonovým brčkem a těsněním, stupnicí pro snadné odměřování a klipsou pro zavěšení. Vyrobeno z prvotřídního zdravotně nezávadného..

    199.00 Kč


Hledáte Cestovní misky? V sekci venkovní aktivity | přenášení potravin je možné objevit jedinečné tescoma cestovní miska papu papi, se lžičkou, modrá!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt