Tenderizer na maso Tescoma PRESTO

Tenderizer Na Maso Tescoma PRESTO

Tenderizer na maso Tescoma PRESTO

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky
Dodavatel:Tescoma
Cena:299.00 Kč
Tenderizer na maso Tescoma PRESTO 3,75 (75%) 48 hodnocení

Tenderizer na maso Tescoma pro přípravu šťavnatých steaků a zvláčňování všech druhů červeného masa. Tenderizer položte na plátek syrového masa, zatlačte na rukojeť a tento postup opakujte po celé ploše steaku. Myjte pod tekoucí vodou, v případě potřeby nechte odmočit, nemyjte v myčce. 3 roky záruka.


 • Tenderizer na maso Tescoma PRESTO
  Tenderizer na maso Tescoma PRESTO

  Tenderizer na maso Tescoma pro přípravu šťavnatých steaků a zvláčňování všech druhů červeného masa. Tenderizer položte na plátek syrového masa, zatlačte na..

  299.00 Kč
 • Tescoma palička na maso plochá PRESTO
  Tescoma palička na maso plochá PRESTO

  Masivní palička vynikající pro snadné naklepávání všech druhů masa. Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu, Vhodné do myčky. 3 roky záruka...

  279.00 Kč
 • Tescoma palička na maso PRESTO
  Tescoma palička na maso PRESTO

  Oboustranná masivní palička pro naklepávání všech druhů masa. Vyrobeno ze speciálního tvrzeného plastu pro maximální účinek a vysokou odolnost. Vhodné do myčky. 3 roky..

  369.00 Kč
 • Tescoma palička na maso s kovovým zakončením WOODY 32 cm
  Tescoma palička na maso s kovovým zakončením WOODY 32 cm

  Vynikající pro naklepávání masa apod. Vyrobeno z kvalitního březového dřeva, opatřeno oboustranným kovovým zakončením. Nemyjte v myčce. 3 roky záruka...

  229.00 Kč


Hledáte Paličky na maso? V sekci bydlení a doplňky | bytové doplňky | doplňky do kuchyně | kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné tenderizer na maso tescoma presto!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt