Sprchové sedátko Anima černá SEDABSCE

Sprchové Sedátko Anima černá SEDABSCE

Sprchové sedátko Anima černá SEDABSCE

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství ke sprchovým koutům
Dodavatel:Anima
Cena:1990.00 Kč
Sprchové sedátko Anima černá SEDABSCE 3,5 (70%) 19 hodnocení

Pořiďte si pro své pohodlí i pro pohodlí všech členů rodiny do sprchového koutu sprchové sedátko. Sprchové sklápěcí sedátko je navrženo tak, aby odolalo maximálnímu zatížení 150 kg. Ve sprchovém koutu díky sklápěcímu mechanismu nezabírá téměř žádné místo a díky svému designu a trendy černé barvě vypadá navíc skvěle. Je vyrobeno z pevného a houževnatého plastového materiálu, který je odolný vůči vnějším vlivům a snadno se udržuje v čistotě. Sedátko nabídne pohodlí a bezpečí například také v bezbariérové koupelně. Zdraví a krása > Zdravotní péče > Omezená pohyblivost a bezbariérový přístup > Nábytek a příslušenství pro osoby s handicapem


 • Sprchové sedátko Multi Multi hnědá SEDWOOD
  Sprchové sedátko Multi Multi hnědá SEDWOOD

  Sprchové sedátko představuje oblíbený doplněk sprchových koutů. Sprchové sedátko je vyrobené z masivního dřeva zvaného Bulletwood pocházejícího z Brazílie. Nástěnný..

  1290.00 Kč
 • Sprchové sedátko Provex bílá STOLS150W
  Sprchové sedátko Provex bílá STOLS150W

  Bílé sprchové sedátko od italského výrobce Provex praktické svou možností sklopení a poté hloubkou pouhých 5,3 cm. Nosnost 120kg. Zdraví a krása > Zdravotní péče >..

  4159.00 Kč
 • Sprchové sedátko Ravak Ovo P bíláčerná B8F0000043
  Sprchové sedátko Ravak Ovo P bíláčerná B8F0000043

  Značka: Ravak, Série: Ovo P, Druh výrobku: sprchové sedátko, Dizajn výrobku: oblý, Určení výrobku: , Barva: bílá bílá/černá, Výbava: sklopné, Materiál: kov, plast,..

  2952.00 Kč
 • Sprchové sedátko Anima bílá SEDABSBI
  Sprchové sedátko Anima bílá SEDABSBI

  Pořiďte si pro své pohodlí i pro pohodlí všech členů rodiny do sprchového koutu sprchové sedátko. Sprchové sklápěcí sedátko je navrženo tak, aby odolalo maximálnímu..

  2499.00 Kč
 • Sprchové sedátko Ravak Chrome OpalStainless B8F0000040
  Sprchové sedátko Ravak Chrome OpalStainless B8F0000040

  Příjemně oblé linie zvou k posezení. Ideálně se uplatní v interiéru i v exteriéru. Jsou krásným doplňkem a díky své kvalitní konstrukci vám opravdu vydrží. Zdraví a..

  2490.00 Kč
 • Profil pro niku Swiss Aqua Technologies SK SIKOPROFILSK
  Profil pro niku Swiss Aqua Technologies SK SIKOPROFILSK

  Prodloužená záruka 5 let! Pokud jsou sprchové dveře SIKOSK80(90,100) určené do niky, je potřeba dokoupit tento profil. Kutilství a řemeslo > Vodoinstalace > Instalatérské..

  1690.00 Kč
 • Náhradní díl Siko Stream NDSTREAM102
  Náhradní díl Siko Stream NDSTREAM102

  Značka: SIKO, Série: Stream, Druh výrobku: náhradní díl, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: , Kutilství a řemeslo > Vodoinstalace >..

  1099.00 Kč
 • Náhradní díl Siko TEX NDTEXSO90
  Náhradní díl Siko TEX NDTEXSO90

  Značka: SIKO, Série: TEX, Druh výrobku: náhradní díl, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: , Kutilství a řemeslo > Vodoinstalace >..

  990.00 Kč
 • Náhradní díl Siko Stream NDSTREAM103
  Náhradní díl Siko Stream NDSTREAM103

  Značka: SIKO, Série: Stream, Druh výrobku: náhradní díl, Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: , Kutilství a řemeslo > Vodoinstalace >..

  2530.00 Kč
 • ND hlav.sprcha pro HM panel Primeshower
  ND hlav.sprcha pro HM panel Primeshower

  Značka: , Série: , Druh výrobku: , Dizajn výrobku: , Určení výrobku: , Barva: , Výbava: , Materiál: , Kutilství a řemeslo > Vodoinstalace > Instalatérské potřeby a..

  1667.00 Kč


Hledáte Sedátka do sprchy? V sekci koupelny | příslušenství ke sprchovým koutům je možné objevit jedinečné sprchové sedátko anima černá sedabsce!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt