Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Dětský zahradní svět
Dodavatel:Rojaplast
Cena:924.00 Kč
Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST 2,75 (55%) 23 hodnocení

Dětské dřevěné pískoviště je vyrobeno z borovicového dřeva. Pískoviště je ve tvaru osmihranu, čtyři strany jsou vybaveny prkny, které slouží jako sedátko pro děti.Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost.Povrch je bez povrchové úpravy.Pískoviště má certifikát FSC, který zákazníkům zaručuje, že použité dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, ve kterých jsou dodržovány přísné ekologické a sociální požadavky.Barva:přírodní Materiál:borovice Rozměry:průměr: 127 cmvýška: 20 cmHmotnost:12 kgDodáváno v demontu.


 • pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST
  pískoviště SE STŘÍŠKOU - FSC ROJAPLAST

  Dětské pískoviště se stříškou je vyrobeno z borovicového dřeva ve veselém barevném provedení. Střecha je z nepromokavého materiálu a zároveň slouží jako stínítko..

  1680.00 Kč
 • Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST
  Pískoviště 8-hranné - FSC ROJAPLAST

  Dětské dřevěné pískoviště je vyrobeno z borovicového dřeva. Pískoviště je ve tvaru osmihranu, čtyři strany jsou vybaveny prkny, které slouží jako sedátko pro..

  924.00 Kč
 • Dětské pískoviště 118 x 118 x 27 cm Dekorhome
  Dětské pískoviště 118 x 118 x 27 cm Dekorhome

  Dětské zahradní pískoviště včetně víka. Pískoviště je vyrobené z tlakově impregnovaného borovicového dřeva. Barva: přírodníMateriál: borovicové dřevo ošetřené..

  2899.00 Kč
 • Dětský pirátský domeček Dekorhome
  Dětský pirátský domeček Dekorhome

  Pirátský domeček je zajímavý velmi jednoduchou a rychlou stavbou. Díky prefabrikovaným stěnovým prvkům z desek z masivního dřeva o tloušťce 14 mm a střešní konstrukci z..

  13189.00 Kč
 • Dětský domeček se skluzavkou Dekorhome Modrá
  Dětský domeček se skluzavkou Dekorhome Modrá

  Náš nejmenší a nejoblíbenější domeček. Tatínka potěší jednoduchou montáží a dítko spoustou tvůrčí svobody. Díky prefabrikovaným stěnovým panelům ze smrkového..

  19789.00 Kč
 • Dětský zahradní domeček Dekorhome Světle hnědá
  Dětský zahradní domeček Dekorhome Světle hnědá

  Velké dětské hřiště přesvědčí mimořádně vysokou stabilitou a dlouhou životností. Nabízí vše k tomu, aby děti mohly prožít veškeré své hrací fantazie. Hřiště..

  30239.00 Kč


Hledáte Dětské pískoviště? V sekci zahrada | dětský zahradní svět je možné objevit jedinečné pískoviště 8-hranné - fsc rojaplast!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt