Osvětlení pro Weber grily Q

Osvětlení Pro Weber Grily Q

Osvětlení pro Weber grily Q

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství Weber
Dodavatel:Weber
Cena:1290.00 Kč
Osvětlení pro Weber grily Q 4 (80%) 20 hodnocení

Osvětlení pro grily Weber QSvětlo se nasazuje na madlo od poklopu a je polohovacíDíky osvětlení uvidíte na grilování i v noci, nebo obecně za snížené viditelnostiDržák na světlo na madlo uchytíte pomocí dvou šroubkůSvětlo následně naprosto jednoduše nasunete na držák - nemusíte po každém grilování složitě odšroubovávat, stačí pouze vysunout a uložit na suché místoNapájení třemi bateriemi AAA - nejsou součástí balení


 • Poklop pro elektrický gril Weber Q 1400 (tmavošedý)
  Poklop pro elektrický gril Weber Q 1400 (tmavošedý)

  Náhradní poklop pro elektrický gril Weber Q 1400 v tmavošedé barvě. Náhradní poklop pasuje na tyto grilyElektrický gril Weber Q 1400 (tmavošedý)Elektrický gril Weber Q 1400..

  2859.00 Kč
 • Litinový muffinovač
  Litinový muffinovač

  Litinový muffinovač z kolekce grilovacího příslušenství Gourmet BBQ System od společnosti Weber představuje nejkratší a nejsnazší cestu k lahodným, domácím muffinům...

  1999.00 Kč
 • Litinová mřížka Sear Grate
  Litinová mřížka Sear Grate

  Sear Grate je speciální grilovací rošt z kolekce unikátních doplňkových produktů pro grily Weber Gourmet BBQ System. Rošt Sear Grate je vyrobený z vysokojakostní litiny a..

  1590.00 Kč
 • Gril Weber Genesis II EP-335 GBS - modrý
  Gril Weber Genesis II EP-335 GBS - modrý

  Proč si koupit Weber Genesis II EP-335 GBSPlynový gril s 3 + 1 hořáky a bočním plynovým vařičemIdeální gril pro velké a pestré grilování – připravíte na něm cokoliv..

  35990.00 Kč


Hledáte Osvětlení a držáky? V sekci grily krby | příslušenství weber je možné objevit jedinečné osvětlení pro weber grily q!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt