Litinová pánev na Pofferjets Petromax 30 cm

Litinová Pánev Na Pofferjets Petromax 30 Cm

Litinová pánev na Pofferjets Petromax 30 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Litinové nádobí a rošty
Dodavatel:Petromax
Cena:1053.00 Kč
Litinová pánev na Pofferjets Petromax 30 cm 3 (60%) 39 hodnocení

Masivní litinová pánev na výrobu holandských mini palačinekNa pánvi lze v jeden okamžik připravovat až 30 mini palačinekZ obou stran pánve jsou madla pro snadnější manipulaci s těžkou litinou Pánev můžete použít na plynovém sporáku, indukční i sklokeramické desce, v horkovzdušné troubě, uvnitř grilu i přímo v ohništiVyrobeno z čisté litiny bez jakéhokoli chemického "nepřilnavého" povrchu a snese i extrémně vysoké teplotyJe určené k tep


 • Litinová pánev se dvěma madly Petromax 35 cm
  Litinová pánev se dvěma madly Petromax 35 cm

  Velká, masivní litinová pánev s hladkým nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 30 cm, horní průměr 35 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné..

  1566.00 Kč
 • Litinová pánev se dvěma madly Petromax 30 cm
  Litinová pánev se dvěma madly Petromax 30 cm

  Velká, masivní litinová pánev s hladkým nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 25 cm, horní průměr 30 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné..

  1281.00 Kč
 • Litinová pánev na omáčku Napoleon 19 cm
  Litinová pánev na omáčku Napoleon 19 cm

  Hluboká litinová pánev Napoleon vč. praktické pokličkyPánev má průměr 19 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání omáček, vypečeného tuku a..

  1090.00 Kč


Hledáte Litinové pánve na gril? V sekci grily krby | litinové nádobí a rošty je možné objevit jedinečné litinová pánev na pofferjets petromax 30 cm!
© 2023 Tipy pro domácnost: Kontakt