Kamado gril Black PitBoss XL

Kamado Gril Black PitBoss XL

Kamado gril Black PitBoss XL

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Keramické grily
Dodavatel:Pit Boss
Cena:37990.00 Kč
Kamado gril Black PitBoss XL 3,25 (65%) 31 hodnocení

Opravdu těžký keramický gril Kamado 24" Black - 115 kg už je pořádný kus griluMetrák keramiky zajistí skvělé výhřevní vlastnosti, díky kterým je gril dokonalý pro grilování, ale také pro uzení a pečení pizzy, koláčů i chlebaGriluje se na nerezovém roštu o průměru 52 cm a nástavbovém nerezovém roštu o průměru 50,5 cm - oba rošty mají odklápěcí části pro snadné přikládání dřevěného uhlíKeramický deflektor pak často využijí milovníci pomalého 


 • Obal na gril Big Green Egg Medium a Small s pojízdným stojanem
  Obal na gril Big Green Egg Medium a Small s pojízdným stojanem

  Ochranný obal pro keramické grily Big Green Egg s pojízdným stojanem velikosti Medium a SmallObal chrání keramický gril Big Green Egg před deštěm, sněhem, prachem a dalšími..

  2875.00 Kč
 • Krycí plachta pro grily Monolith Icon
  Krycí plachta pro grily Monolith Icon

  Pevná a odolná krycí plachta s ochranou proti UV záření pro keramické grily Monolith IconKrycí plachta chrání gril před deštěm a sněhem a také před prachem a dalšími..

  1590.00 Kč
 • Gril Monolith Icon
  Gril Monolith Icon

  Gril z masivní keramiky vybavený nerezovým grilovacím roštem o průměru 33 cmVzhledem ke své velikosti poslouží jako perfektní cestovní kamado grilUniverzální gril s..

  18200.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Medium se stojanem
  Gril Big Green Egg Medium se stojanem

  Big Green Egg Medium je středně velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výbornými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje nejen jako zahradní gril, ale i..

  42262.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Large se stojanem
  Gril Big Green Egg Large se stojanem

  Big Green Egg Large je masivní keramický gril disponující velkým nerezovým roštem a skvělými výhřevnými vlastnostmi, které ho předurčují fungovat nejen jako klasický..

  54408.00 Kč
 • Obal na gril Big Green Egg Mini
  Obal na gril Big Green Egg Mini

  Neprodyšný ochranný obal pro keramické grily Big Green Egg MiniObal chrání gril před deštěm, sněhem, prachem a dalšími nečistotamiObalu dominuje elegantní černá barva a..

  1592.00 Kč
 • Krycí plachta pro grily Monoith Le Chef
  Krycí plachta pro grily Monoith Le Chef

  Pevná a odolná ochranná plachta pro keramické grily Monolith Le ChefPlachta je vyrobená z pevných, ale pružných nylonových vlákenKrycí plachta chrání gril před deštěm a..

  2290.00 Kč


Hledáte Kamado grily PitBoss? V sekci grily krby | keramické grily je možné objevit jedinečné kamado gril black pitboss xl!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt