JAHU Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání 1x NANO filtr

JAHU Ústní Bavlněná Rouška S Kapsou Na Filtr A Tkanicemi Na Zavázání 1x NANO Filtr

JAHU Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání 1x NANO filtr

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví
Dodavatel:4HOME
Cena:85.00 Kč
JAHU Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání 1x NANO filtr 3,25 (65%) 43 hodnocení

Praktické a rychlé řešení pro zlepšení ochrany proti vdechovaným nečistotám, bacilům a smogu. Hodí všude tam, kde potřebujete dodržet vyšší hygienické nároky. Ústní rouška je určena pro tyto a podobné případy: péče o chronicky nemocné, práce ve výrobě a obchodech a jiné. Roušky jsou prodyšné a umožňují tak pohodlné dýchání. Výhodou je možnost praní a opakovaného použití. Filtr není možné prát, ale lze ho zbavit bakterií pomocí mikrovlnné trouby, žehlení na nejnižší stupeň nebo dezinfekce. Použít lze víckrát.Součástí balení je 1x bavlněná rouška 20 x 16 cm + 1x NANO filtr. Rouška se skládá ze tří vrstev: vnitřní strana 100% bavlna  vnější strana 100% bavlna NANO filtr, 13 x 18 cm


 • Topvet Rozmarýn 100 percent silice 10 ml
  Topvet Rozmarýn 100 percent silice 10 ml

  Rozmarýn - 100% siliceDále zlepšuje krevní oběh a snižuje pocit chladu v končetinách. Je velmi vhodný přidávat do koupele k celkové relaxaci. Snižuje bolest při..

  199.00 Kč
 • Home Elements Dárkový set pro holky 2
  Home Elements Dárkový set pro holky 2

  Krásný vánoční set poteší vaše holčičky každého věku. Skvělý tip na dárek pod vánoční stromeček. Udělá radost a vykouzlí úsměv na tváři obdarované. Obsah..

  259.00 Kč


Hledáte Zdraví? V sekci kosmetika a zdraví je možné objevit jedinečné jahu Ústní bavlněná rouška s kapsou na filtr a tkanicemi na zavázání 1x nano filtr!
© 2023 Tipy pro domácnost: Kontakt