Grilovací litinová pánev s madly Petromax 35 cm

Grilovací Litinová Pánev S Madly Petromax 35 Cm

Grilovací litinová pánev s madly Petromax 35 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Litinové nádobí a rošty
Dodavatel:Petromax
Cena:1708.00 Kč
Grilovací litinová pánev s madly Petromax 35 cm 4 (80%) 29 hodnocení

Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 30 cm, horní průměr 35 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání vypečeného tuku a šťávyDíky mřížce na dně pánve budou Vaše steaky nejen výborně chutnat, ale budou sexy i na pohledDvě madla pro snadnější manipulaci s těžkou litinouLitina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě vyžadují vysokou teplu 


 • Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 30 cm
  Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 30 cm

  Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 25 cm, horní průměr 30 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  1423.00 Kč
 • Litinová pánev se dvěma madly Petromax 20 cm
  Litinová pánev se dvěma madly Petromax 20 cm

  Malá masivní litinová pánev s hladkým nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 15 cm, horní průměr 20 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  939.00 Kč
 • Litinová pánev na muffiny Petromax
  Litinová pánev na muffiny Petromax

  Masivní litinová pánev na výrobu sladkých i slaných muffinůNa pánvi lze v jeden okamžik připravovat až 6 muffinůZ obou stran pánve jsou madla pro snadnější manipulaci s..

  1139.00 Kč
 • Litinová pánev se dvěma madly Petromax 25 cm
  Litinová pánev se dvěma madly Petromax 25 cm

  Středně velká masivní litinová pánev s hladkým nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 20 cm, horní průměr 25 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné..

  1082.00 Kč
 • Litinová pánev s rukojetí Petromax 25 cm
  Litinová pánev s rukojetí Petromax 25 cm

  Střední masivní litinová pánev s hladkým nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 20 cm, horní průměr 25 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné..

  1082.00 Kč
 • Litinová pánev na Pofferjets Petromax 30 cm
  Litinová pánev na Pofferjets Petromax 30 cm

  Masivní litinová pánev na výrobu holandských mini palačinekNa pánvi lze v jeden okamžik připravovat až 30 mini palačinekZ obou stran pánve jsou madla pro snadnější..

  1053.00 Kč


Hledáte Litinové pánve na gril? V sekci grily krby | litinové nádobí a rošty je možné objevit jedinečné grilovací litinová pánev s madly petromax 35 cm!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt