Elektrická pec na pizzu Cozze 43 cm

Elektrická Pec Na Pizzu Cozze 43 Cm

Elektrická pec na pizzu Cozze 43 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Pec na pizzu
Dodavatel:Cozze
Cena:11990.00 Kč
Elektrická pec na pizzu Cozze 43 cm 3 (60%) 49 hodnocení

Elektrická pizza pec Cozze s pizza kamenem o rozměru 43 x 43 cmNaprosto jednoduché ovládání pomocí regulačního knoflíkuPro použití je pec na pizzu připravena cca za 20 minutPo předehřátí venkovní pece upečete pizzu za 3 - 5 minutDíky širokému vstupnímu otvoru a velikosti pečícího kamene je možné upéct pizzu až o průměru 43 cmDokonale poslouží i při pečení chleba, slaných i sladkých koláčů, ale i masa a masových či zeleninových směsíVzhled


 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - antracit

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní antracitové barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčůV peci..

  7990.00 Kč
 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - cihlová

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní cihlové barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčůV peci si..

  7990.00 Kč
 • Pizza pec na plyn Cozze 34 cm
  Pizza pec na plyn Cozze 34 cm

  Pizza pec Cozze Ø 34 cm s pizza kamenem a praktickým teploměrem v horní částiPec funguje na plyn - pomocí připojovací sady jí snadno připojíte ke standardní PB..

  7990.00 Kč
 • Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - černá
  Pec na pizzu Piana na dřevo Ziipa - černá

  Pec na pizzu Ziipa na dřevo i dřevěné pelety v moderní černé barvěKompaktní peletová pec na pizzu perfektní i na pečení chleba a slaných i sladkých koláčůV peci si..

  7990.00 Kč


Hledáte Elektrické pece na pizzu? V sekci grily krby | pec na pizzu je možné objevit jedinečné elektrická pec na pizzu cozze 43 cm!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt