Bravo B-4886 domácí pekárna Arrosto

Bravo B-4886 Domácí Pekárna Arrosto

Bravo B-4886 domácí pekárna Arrosto

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Bravo
Cena:2875.00 Kč
Bravo B-4886 domácí pekárna Arrosto 4,75 (95%) 41 hodnocení

Řídíte se pravidlem, že čerstvé pečivo je základem každého dobrého jídla. Ale vstávat každé ráno a chodit si kupovat čerstvé pečivo je prostě nereálné? S touto pekárnou není ani potřeba. Nastavíte si časovač a čerstvě upečeno máte, kdykoliv chcete. Tento model pekárny je určen pro váhu pečeného chleba 0,75 - 1,5 kg. Uživatel má možnost si vybrat z 15 digitálních přednastavených programů a vše má možnost volit přes LCD displej. Je zde i funkce propečení kůrky. Pekárna má i program pro pečení bezlepkového chleba. Také oceníte funkci odložený start (až o 15 hodin), díky které si můžete předem navolit, kdy má být zahájeno pečení a vy potom můžete přijít, až když je dopečeno. Pekárna má několik bezpečnostních funkcí - tepelné pojistky, hlídání teploty pro optimální kynutí a pečení. Přístroj též disponuje funkcí udržování teploty až po dobu 60 minut.Součástí pekárny jsou i hnětací háky, které se vám postarají o přípravu těsta. Jedná se o pekárnu střední třídy, která uspokojí začínajícího nebo pokročilého pekaře. Plusem je přehledné ovládání s názorným displejem, řízené elektronikou. Samozřejmostí je dobré zpracování a kvalitní součástky. Balení obsahuje nádobku s odměrkou.


 • Sencor SBR 2000SS pekárna chleba
  Sencor SBR 2000SS pekárna chleba

  Dopřejte si voňavou, křupavou snídani každé ráno s domácí pekárnou Sencor SBR 2000SS. Výběr chleba záleží čistě na vás. Velikost bochníku lze nastavit na 500, 750..

  2499.00 Kč
 • Orion Šunkovar s teploměrem
  Orion Šunkovar s teploměrem

  Domácí výroba šunky je velmi oblíbená a přitom příprava je jednoduchá. Šunkovar z nerezové ocelí 18/10 umožní vaření domácí šunky, která neobsahuje průmyslová..

  599.00 Kč


Hledáte Domácí pekárny? V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | kuchyňské spotřebiče je možné objevit jedinečné bravo b-4886 domácí pekárna arrosto!
© 2023 Tipy pro domácnost: Kontakt