Bluetooth teploměr IBT-6XS INKBIRD

Bluetooth Teploměr IBT-6XS INKBIRD

Bluetooth teploměr IBT-6XS INKBIRD

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství ke grilu
Dodavatel:INKBIRD
Cena:2190.00 Kč
Bluetooth teploměr IBT-6XS INKBIRD 2,25 (45%) 45 hodnocení

Bezdrátový digitální teploměr INKBIRD IBT-6XS se šesti sondami s možností ovládání přes Bluetooth         Teploměr naprosto snadno připojíte k Vašemu mobilnímu telefonu prostřednictvím bezplatné aplikace Aplikaci je možné použít ve všech chytrých telefonech iOS 10.0 a vyšší, Android 4.4 a vyšší    Aktuální teplota se zobrazí na velkém digitálním displeji a zároveň ve Vašem telefonuVelký podsvícený displej s možností otočení orientace


 • Voděodolný bluetooth teploměr IBT-4XC INKBIRD
  Voděodolný bluetooth teploměr IBT-4XC INKBIRD

  Voděodolný digitální teploměr INKBIRD IBT-4XC se čtyřmi teplotními sondami pro spolehlivé měření teploty        Teploměr naprosto snadno připojíte k Vašemu..

  2190.00 Kč
 • WiFi Grill teploměr IBBQ-4T INKBIRD
  WiFi Grill teploměr IBBQ-4T INKBIRD

  Digitální teploměr INKBIRD IBBQ-4T se čtyřmi teplotními sondami pro spolehlivé měření teploty v grilovaném mase          Teploměr naprosto snadno připojíte k Vašemu..

  2990.00 Kč
 • MEATER bezdrátový teploměr na maso
  MEATER bezdrátový teploměr na maso

  Bezdrátová sonda vhodná do grilu i do udírny s dosahem až 50 mFunguje i v izolovaných dvouplášťových udírnáchMEATER je první skutečně bezdrátový teploměr na maso s..

  2899.00 Kč
 • MEATER bezdrátový teploměr na maso
  MEATER bezdrátový teploměr na maso

  Bezdrátová sonda vhodná do grilu i do udírnyVpichový teploměr je s chytrým telefonem propojen přes  Bluetooth s dosahem 10 mPokud víte že budete od udírny nebo grilu dál,..

  2299.00 Kč
 • Digitální ultrarychlý kapesní teploměr INKBIRD
  Digitální ultrarychlý kapesní teploměr INKBIRD

  Velmi přesný vpichový digitální teploměr INKBIRD IHT-1P pro měření teploty v grilovaném maseTeplotu vidíte prakticky ihned po zapíchnutí sondy do masa na velkém..

  1090.00 Kč
 • Digitální teploměr na maso Pit Boss
  Digitální teploměr na maso Pit Boss

  Velmi přesný digitální teploměr pro měření teploty v grilovaném maseDigitální teploměr Pit Boss měří teplotu ve stupních Celsia a FahrenheitaVýše naměřené teploty..

  969.00 Kč
 • Vpichový teploměr Rösle Gourmet
  Vpichový teploměr Rösle Gourmet

  Digitální teploměr Rösle Gourmet pro přesné měření teploty v grilovaném maseVýše naměřené teploty se zobrazí na velkém digitálním displeji během několika sekund po..

  1223.00 Kč


Hledáte Vpichové teploměry? V sekci grily krby | příslušenství ke grilu | teploměry na maso | digitální teploměry | bluetooth teploměry je možné objevit jedinečné bluetooth teploměr ibt-6xs inkbird!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt