Bluetooth teploměr IBT-2X INKBIRD

Bluetooth Teploměr IBT-2X INKBIRD

Bluetooth teploměr IBT-2X INKBIRD

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství ke grilu
Dodavatel:INKBIRD
Cena:1490.00 Kč
Bluetooth teploměr IBT-2X INKBIRD 3,25 (65%) 47 hodnocení

Bezdrátový digitální teploměr INKBIRD IBT-2x se dvěma sondami s možností ovládání přes Bluetooth         Teploměr naprosto snadno připojíte k Vašemu mobilnímu telefonu prostřednictvím bezplatné aplikace   Aktuální teplota se zobrazí na velkém digitálním displeji a zároveň ve Vašem telefonuPrůběh grilování či uzení lze sledovat na teplotním grafuAplikace obsahuje 11 přednastavených programů úpravy masa při grilování či uzeníRozsah


 • WiFiBluetooth BBQ teploměr IBT-26S INKBIRD
  WiFiBluetooth BBQ teploměr IBT-26S INKBIRD

  Digitální teploměr INKBIRD IBT-26S se šesti barevnými teplotními sondami pro spolehlivé měření teploty v grilovaném mase  Teploměr naprosto snadno připojíte k Vašemu..

  3490.00 Kč
 • Dálkový digitální teploměr IRF-4S INKBIRD
  Dálkový digitální teploměr IRF-4S INKBIRD

  Dálkový digitální teploměr INKBIRD  IRF-4S s možností připojení až čtyř teplotních sond pro spolehlivé měření teploty        Automatické spárování se silným..

  2490.00 Kč
 • Ultrarychlý digitální teploměr INKBIRD 2sondy
  Ultrarychlý digitální teploměr INKBIRD 2sondy

  Vpichový digitální teploměr IHT-2PB se dvěma externími teplotními sondami navíc pro spolehlivé měření teploty v grilovaném mase          Teploměr naprosto snadno..

  1390.00 Kč
 • Bluetooth teploměr IBT-2X INKBIRD
  Bluetooth teploměr IBT-2X INKBIRD

  Bezdrátový digitální teploměr INKBIRD IBT-2x se dvěma sondami s možností ovládání přes Bluetooth         Teploměr naprosto snadno připojíte k Vašemu mobilnímu..

  1490.00 Kč
 • Bluetooth teploměr IBT-4XS INKBIRD
  Bluetooth teploměr IBT-4XS INKBIRD

  Bezdrátový digitální teploměr INKBIRD IBT-4XS se čtyřmi sondami s možností ovládání přes Bluetooth         Teploměr naprosto snadno připojíte k Vašemu mobilnímu..

  1890.00 Kč


Hledáte Bluetooth teploměry? V sekci grily krby | příslušenství ke grilu | teploměry na maso | vpichové teploměry | digitální teploměry je možné objevit jedinečné bluetooth teploměr ibt-2x inkbird!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt