Beurer Kompresorový Inhalátor IH 18

Beurer Kompresorový Inhalátor IH 18

Beurer Kompresorový Inhalátor IH 18

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zdraví
Dodavatel:Beurer
Cena:1199.00 Kč
Beurer Kompresorový Inhalátor IH 18 4,75 (95%) 21 hodnocení

Kompresorový inhalátor BEU-IH18 od společnosti Beurer je vhodnou pomůckou při stávajících potížích s horními i dolními dýchacími cestami. Lze jej využít při dlouhotrvajících problémech nebo příležitostně při těžší formě nachlazení. Kompresorová vzduchová technologie využívá tlak 0,85 bar k atomizaci tekutých léků a jejich snadnějšímu rovnoměrnému rozptýlení v těle. Během inhalování dochází k přechodu vysokého podílu respirabilních částic, a to nad 0,18 ml/min. Vlastnosti a specifikace: vhodný pro léčbu horních a dolních cest dýchacích lze jej dezinfikovat praktický skladovací prostor pro příslušenství síťové napájení a síťové nabíjení Příslušenství: ústní nástavec, maska pro dospělé, dětská maska, vzduchová hadice (extra dlouhá), inhalační filtry


 • Orava FI-120 A Inhalátor a obličejová sauna
  Orava FI-120 A Inhalátor a obličejová sauna

  Obličejová sauna a inhalátor v jednom. Stačí nabrat vodu, přidat vonné aroma nebo bylinky, zapnout a pak už si jen vychutnávat ozdravnou saunu. Již 10 až 15 minut..

  489.00 Kč
 • Inhalátor Beurer IH 40 ultrazvukový
  Inhalátor Beurer IH 40 ultrazvukový

  Pokud často trpíte na rýmu, nachlazení, kašel nebo astma, pak je pro vás výborným pomocníkem při léčbě nebo pro zmírnění příznaků nemoci inhalátor Beurer..

  1999.00 Kč
 • Salitair ™, solný inhalátor
  Salitair ™, solný inhalátor

  Tento ruční inhalátor je ideální pomocník pro osoby trpící alergiemi, astmatem nebo dýchacími potížemi. Pomáhá i při rýmě, bronchitidě, usnadňuje dýchání a..

  669.00 Kč
 • Topvet Bergamot 100 percent silice 10 ml
  Topvet Bergamot 100 percent silice 10 ml

  Bergamot - 100% siliceBergamot - osvěžuje a povzbuzuje. Používá se při bolestech v krku, snižuje horečku, pomáhá při bronchitidě a špatném trávení. Zmírňuje..

  129.00 Kč
 • Kosmetické zrcátko Stacy, stříbrná
  Kosmetické zrcátko Stacy, stříbrná

  Na každém kosmetickém stolku by nemělo chybět zrcadlo. S jeho pomocí se nalíčíte, učešete nebo nanesete oblíbený krém. Toto má bytelný kovový stojan a dvě strany, z..

  169.00 Kč
 • Seacare Šampon, 400 ml
  Seacare Šampon, 400 ml

  Revitalizační Seacare šampon pro normální vlasy. Obsahuje hydratační složky, chrání vlasové vlákno, snižuje mastivost vlasů a omezuje tvorbu lupů. Díky vysokému..

  119.00 Kč


Hledáte Inhalátory? V sekci kosmetika a zdraví | zdraví | přístroje je možné objevit jedinečné beurer kompresorový inhalátor ih 18!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt