Bavlněné renforcé ložní povlečení VITALIS růžová francouzská postel

Bavlněné Renforcé Ložní Povlečení VITALIS Růžová Francouzská Postel

Bavlněné renforcé ložní povlečení VITALIS růžová francouzská postel

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Povlečení
Dodavatel:Tip Trade
Cena:1299.00 Kč
Bavlněné renforcé ložní povlečení VITALIS růžová francouzská postel 4,5 (90%) 43 hodnocení

Ložní povlečení Vitalis promění vaši ložnici v rozkvetlou zahradu. Velké barevné květy, zelené stonky a poletující motýlci rozzáří vaše lůžko a navodí skvělou atmosféru. Povlak polštáře je ušitý v závislosti na střižení materiálu, takže se dekor nemusí shodovat přesně s fotografií. Povlečení je vyrobeno ze 100% hladké bavlny v top provedení renforcé a je opatřeno praktickým zapínáním na zip.

Bavlněné ložní povlečení Vitalis nabízíme ve standardní délce, v prodloužené délce a v provedení na francouzskou postel. V sadě na jednolůžko obdržíte 1 x povlak na polštář 70 x 90 cm a 1 x povlak na přikrývku 140 x 200 cm nebo 140 x 220 cm, sada pro francouzskou postel obsahuje 2 x povlak na polštář 70 x 90 cm a povlak na přikrývku 200 x 220 cm. Povlečení doporučujeme prát naruby a zapnuté v pracím prostředku na jemné barevné prádlo bez obsahu bělidel, při teplotě do 60 °C se zapnutým zipovým uzávěrem a s odstřeďováním při nižších otáčkách, které zabrání poškození vláken.
Hledáte Povlečení z hladké bavlny? V sekci ložnice | povlečení je možné objevit jedinečné bavlněné renforcé ložní povlečení vitalis růžová francouzská postel!
© 2023 Tipy pro domácnost: Kontakt