Barbecue Wok pánev Outdoorchef

Barbecue Wok Pánev Outdoorchef

Barbecue Wok pánev Outdoorchef

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Litinové nádobí a rošty
Dodavatel:OutdoorChef
Cena:2590.00 Kč
Barbecue Wok pánev Outdoorchef 5 (100%) 33 hodnocení

Pánev Barbecue Wok určená pro plynové grily Outdoorchef o průměru kotle 42 cm, 48 cm a 57 cm a hranaté grily Outdoorchef Australia a Outdoorchef DualchefVyrobena z uhlíkové oceli, která velmi rychle a efektivně distribuuje teplo, což umožňuje přípravu jídla při vysoké teplotěVelká plocha pánve nabízí širokou škálu využití - naprosto jednoduše v ní připravíte čínské masové směsi, paelly, guláše, ale zároveň v ní můžete usmažit i řízkyWok pánev je nejlépe použít na bočn


 • Litinová aromatizační pánvička Outdoorchef
  Litinová aromatizační pánvička Outdoorchef

  Kruhová litinová pánvička určená pro plynové grily, elektrické grily i grily na dřevěné uhlí Outdoorchef s průměrem kotle 42 cm, 48 cm, 57 cm a hranaté grily..

  990.00 Kč
 • Hluboká litinová pánev Lodge 30 cm
  Hluboká litinová pánev Lodge 30 cm

  Velká, těžká litinová pánev o hmotnosti 4,2 kgČistá litina bez jakéhokoliv chemického "nepřilnavého" povrchu a snese i extrémně vysoké teplotyPánev má průměr 30 cm,..

  2510.00 Kč
 • Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 35 cm
  Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 35 cm

  Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 30 cm, horní průměr 35 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  1708.00 Kč
 • Litinová pánev se stojanem na kuře Petromax
  Litinová pánev se stojanem na kuře Petromax

  Grilovací pánev Petromax se stojanem na kuře vyrobená z čisté litinyDíky stojanu se maso peče rovnoměrně, zůstává křehké a šťavnaté Vypečené šťávy se zachytnou v..

  1423.00 Kč
 • Grilovací litinová pánev s madly Petromax 35 cm
  Grilovací litinová pánev s madly Petromax 35 cm

  Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 30 cm, horní průměr 35 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  1708.00 Kč
 • Grilovací litinová pánev s madly Petromax 30 cm
  Grilovací litinová pánev s madly Petromax 30 cm

  Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 25 cm, horní průměr 30 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  1423.00 Kč


Hledáte Litinové pánve na gril? V sekci grily krby | litinové nádobí a rošty je možné objevit jedinečné barbecue wok pánev outdoorchef!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt