Automatický otvírač střešního okna PROFI Dekorhome,Automatický otvírač střešního okna PROFI Dekorhome

Automatický Otvírač Střešního Okna PROFI Dekorhome,Automatický Otvírač Střešního Okna PROFI Dekorhome

Automatický otvírač střešního okna PROFI Dekorhome,Automatický otvírač střešního okna PROFI Dekorhome

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Skleníky
Dodavatel:Lanitplast
Cena:1621.00 Kč
Automatický otvírač střešního okna PROFI Dekorhome,Automatický otvírač střešního okna PROFI Dekorhome 4,75 (95%) 43 hodnocení

Robustní automatický otvírač pro střešní okno - píst s pákou, kterým nahradíte manuální otvírání. Píst funguje na bázi tepelné roztažnosti vosku a se zvyšující se teplotou ve skleníku posunuje / hýbe s pákou a otvírá okénko. Barva konstrukce je stříbrná nebo černá. Otvírání lze seřídit v rozmezí teplot 7° C až 25° C. Otvírací výška cca 45 cm, síla otvírání cca 7 kg.Na zimu nutno vymontovat - chraňte před mrazem. Vhodné pro skleníky:VITAVIA TARGETVITAVIA VENUSVITAVIA URANUSVITAVIA IDA (kromě modelu 900 a 1300)VITAVIA SIRIUSLANITPLAST KYKLOPLANITPLAST VOLHABarva:stříbrná / černá Materiál:hliníkHmotnost:1 kgVyrobeno v Dánsku.,Robustní automatický otvírač pro střešní okno - píst s pákou, kterým nahradíte manuální otvírání. Píst funguje na bázi tepelné roztažnosti vosku a se zvyšující se teplotou ve skleníku posunuje / hýbe s pákou a otvírá okénko. Barva konstrukce je stříbrná nebo černá. Otvírání lze seřídit v rozmezí teplot 7° C až 25° C. Otvírací výška cca 45 cm, síla otvírání cca 7 kg.Na zimu nutno vymontovat - chraňte před mrazem. Vhodné pro skleníky:VITAVIA TARGETVITAVIA VENUSVITAVIA URANUSVITAVIA IDA (kromě modelu 900 a 1300)VITAVIA SIRIUSLANITPLAST KYKLOPLANITPLAST VOLHABarva:stříbrná / černá Materiál:hliníkHmotnost:1 kgVyrobeno v Dánsku.
Hledáte Skleníky? V sekci zahrada je možné objevit jedinečné automatický otvírač střešního okna profi dekorhome,automatický otvírač střešního okna profi dekorhome!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt