Altom Servírovací talíř Regular, 2dílný, 29,5 cm

Altom Servírovací Talíř Regular, 2dílný, 29,5 Cm

Altom Servírovací talíř Regular, 2dílný, 29,5 cm

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Altom
Cena:119.00 Kč
Altom Servírovací talíř Regular, 2dílný, 29,5 cm 4,5 (90%) 20 hodnocení

Naservírujte to nejlepší chutné jídlo stylově a s elegancí. Pořiďte si servírovací talíř, který bude slušet vaší kuchyni i těm nejvoňavějším pochutinám a přineste svůj výtvor svým nejbližším. Ti zajisté ocení jak chuť pokrmu, tak originalitu servírování. Talíř je vyroben z kvalitního porcelánu, který si zamilujete nejen pro jeho nadčasový vzhled, ale hlavně pro pevnost a odolnost proti nárazům. Právě proto se předávají porcelánové sady nádobí z generace na generaci. Ta dnešní navíc může dát talíř bez obav do myčky i mikrovlnné trouby.


 • Banquet The Builders 3dílná dětská sada,
  Banquet The Builders 3dílná dětská sada,

  Jídelní sada pro chlapečky obsahuje mělký talíř, hluboký talíř a hrníček s ouškem. Vše v příjemné velikosti akorát pro dětské stolování. Sadu lze mýt v..

  199.00 Kč
 • Luminarc Sada mělkých talířů Ombrelle 27 cm, 6 ks, černá
  Luminarc Sada mělkých talířů Ombrelle 27 cm, 6 ks, černá

  Elegantní tvar, prémiová kvalita materiálu a nádherný dekor jsou přesně tím, co od jídelního servisu očekáváte. Kolekce Ombrelle zdobená drobnými květinami je..

  529.00 Kč
 • Altom Mělký skleněný talíř Venus gold, 25 cm
  Altom Mělký skleněný talíř Venus gold, 25 cm

  Hledáte originální kousek do své sbírky nádobí, na nějž byste mohli naservírovat jak klínek vynikajícího dortu, tak třeba dokonalou sobotní snídani nebo rovnou oběd?..

  119.00 Kč
 • Toro Keramický dezertní talíř Levandule, 19 cm
  Toro Keramický dezertní talíř Levandule, 19 cm

  Co je synonymem pro dokonalé stolování? No přeci Toro, jejich nádobí si zamilujete ihned díky oblíbenému motivu levandule, který bude skvělým doplňkem v každé..

  99.00 Kč
 • Tescoma OPUS Hluboký talíř 22 cm
  Tescoma OPUS Hluboký talíř 22 cm

  Hluboký talíř OPUS 22 cm. Talíře na dezert, předkrm i hlavní chod udělají nejlepší dojem, pokud se prezentují na prostřené tabuli v kontextu celého jídelního..

  119.00 Kč
 • Tescoma Mělký talíř GUSTITO, 27 cm
  Tescoma Mělký talíř GUSTITO, 27 cm

  Nádherný stylový talíř kolekce GUSTITO, na kterém bude každý pokrm chutnat i vypadat skvěle! Elegantní nádobí, kterým se budete chtít kochat nejen při slavnostních..

  189.00 Kč
 • Banquet Dětská jídelní sada Kamarádi z džungle 3 ks
  Banquet Dětská jídelní sada Kamarádi z džungle 3 ks

  Jídelní sada pro děti obsahuje mělký talíř, hluboký talíř a hrníček s ouškem. Vše v příjemné velikosti akorát pro dětské stolování. Sadu lze mýt v myčce..

  199.00 Kč


Hledáte Talíře? V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | stolování je možné objevit jedinečné altom!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt