Altom Forma na 6 muffinů Marble

Altom Forma Na 6 Muffinů Marble

Altom Forma na 6 muffinů Marble

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:Altom
Cena:149.00 Kč
Altom Forma na 6 muffinů Marble 5 (100%) 19 hodnocení

Forma na pečení vám umožní upéci si lahodné muffiny. Je opatřena nepřilnavým povrchem, který brání připečení, a to i při použití minimálního množství tuku. Dobroty z formy snadno vyklopíte. Rozměr 1 muffinu: horní pr. 7 cm, spodní pr. 5 cm


 • Tescoma Forma s vlnitým okrajem a odnímatelným dnem DELÍCIA, 4 ks
  Tescoma Forma s vlnitým okrajem a odnímatelným dnem DELÍCIA, 4 ks

  Formy DELICIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhezním povlakem, který zabraňuje připalování. Odnímatelné dno..

  289.00 Kč
 • Orion Silikonová forma OŘECHY 40
  Orion Silikonová forma OŘECHY 40

  Silikonová forma na ořechy vám umožní snadno připravit a upéct oblíbené cukroví, bez pracného vyklápění jednotlivých formiček. Naráz upečete 40 ks pečiva...

  149.00 Kč
 • Tescoma Kulatý pekáč s poklicí GrandCHEF
  Tescoma Kulatý pekáč s poklicí GrandCHEF

  Představujeme unikátní skleněný pekáč GrandCHEF se dvěma vychytávkami, které vám zaručeně zpříjemní přípravu a servírování pečených a zapékaných..

  699.00 Kč
 • Forma silikon babovka 26 cm
  Forma silikon babovka 26 cm

  Bábovka s praktickými úchyty, vnitřní pr. 26 cm, v. 9,5 cm. Silikonové formy jsou lehké a nepřilnavé, těsto se v nich nepřipéká, nepohlcují pachy z potravin. Odolné..

  199.00 Kč
 • Tescoma Delícia forma na dort 12 cm
  Tescoma Delícia forma na dort 12 cm

  Formy DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhezním povlakem, který zabraňuje připalování. 3 roky záruka...

  189.00 Kč
 • Orion Forma LASKONKY, 18 x 40 x 0,5 cm
  Orion Forma LASKONKY, 18 x 40 x 0,5 cm

  Forma na sněhové laskonky 12 ks. Jednoduše položíte šablonu na pečící papír na plech, rozetřete stěrkou po šabloně sněhovou hmotu a formu odklopíte. Rozměry: forma..

  79.00 Kč
 • Sada forem na pečení, 3 ks
  Sada forem na pečení, 3 ks

  3dílná sada forem na pečení z uhlíkové oceli bude praktickým a nepostradatelným pomocníkem každé hospodyně. Vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů...

  329.00 Kč
 • TESCOMA forma na bábovku DELÍCIA ø 22 cm
  TESCOMA forma na bábovku DELÍCIA ø 22 cm

  Formy a plechy na pečení DELÍCIA jsou vynikající pro pečení sladkých i slaných pokrmů. Jsou opatřeny vysoce odolným antiadhézním povlakem, který zabraňuje..

  319.00 Kč


Hledáte Pečící formy? V sekci nábytek | bytové doplňky a dekorace | doplňky do kuchyně | pečení je možné objevit jedinečné altom forma na 6 muffinů marble!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt