Adaptér studeného kouře Bradley Smoker

Adaptér Studeného Kouře Bradley Smoker

Adaptér studeného kouře Bradley Smoker

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství pro udírny
Dodavatel:Bradley
Cena:3490.00 Kč
Adaptér studeného kouře Bradley Smoker 4,25 (85%) 50 hodnocení

Adaptér studeného kouře vhodný pro všechny druhy elektrických udíren BradleyAdaptér se připojuje z jedné strany k udírně, z druhé ke generátoru kouřeAdaptér se používá při uzení studeným kouřem, kdy je potřeba docílit nižší provozní teploty okolo 20 °C


 • Generátor kouře UW Borniak
  Generátor kouře UW Borniak

  Generátor kouře pro elektrické udírny Borniak UW z aluzynkuGenerátor lze použít i v klasické dřevěné nebo jakékoli jiné domácí udírněGenerátor je vybaven topnou..

  5990.00 Kč
 • Ochlazovač kouře UW Borniak
  Ochlazovač kouře UW Borniak

  Ochlazovač kouře UW pro elektrické udírny Borniak z aluzinkuOchlazovač se z jedné strany propojí s udírnou a z druhé s generátorem kouřeOchlazovač se používá při uzení..

  1790.00 Kč
 • Obal na udírnu Bradley Smoker 6
  Obal na udírnu Bradley Smoker 6

  Ochranný obal pro elektrické udírny Bradley Smoker 6Obal pasuje na udírnu včetně připojeného generátoru kouřePevný, nepromokavý obal vyrobený z neprodyšné PVC tkaninyObal..

  1790.00 Kč
 • Obal na udírnu Bradley Smoker 4
  Obal na udírnu Bradley Smoker 4

  Ochranný obal pro elektrické udírny Bradley Smoker 4Obal pasuje na udírnu včetně připojeného generátoru kouřePevný a neprodyšný obal vyrobený z odolné PVC tkaninyObal má..

  1590.00 Kč


Hledáte Generátory studeného kouře? V sekci grily krby | příslušenství pro udírny je možné objevit jedinečné adaptér studeného kouře bradley smoker!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt