Adaptér studeného kouře Bradley Smoker

Adaptér Studeného Kouře Bradley Smoker

Adaptér studeného kouře Bradley Smoker

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství pro udírny
Dodavatel:Bradley
Cena:3490.00 Kč
Adaptér studeného kouře Bradley Smoker 2,25 (45%) 43 hodnocení

Adaptér studeného kouře vhodný pro všechny druhy elektrických udíren BradleyAdaptér se připojuje z jedné strany k udírně, z druhé ke generátoru kouřeAdaptér se používá při uzení studeným kouřem, kdy je potřeba docílit nižší provozní teploty okolo 20 °C


 • Ochlazovač kouře UWS Borniak
  Ochlazovač kouře UWS Borniak

  Ochlazovač kouře UWS pro domácí elektrické udírny Borniak z nerezové oceliOchlazovač se z jedné strany připojí ke generátoru kouře a z druhé k udírněOchlazovač se..

  2290.00 Kč
 • Ochlazovač kouře UW Borniak
  Ochlazovač kouře UW Borniak

  Ochlazovač kouře UW pro elektrické udírny Borniak z aluzinkuOchlazovač se z jedné strany propojí s udírnou a z druhé s generátorem kouřeOchlazovač se používá při uzení..

  1790.00 Kč
 • Obal na udírnu Bradley Smoker 6
  Obal na udírnu Bradley Smoker 6

  Ochranný obal pro elektrické udírny Bradley Smoker 6Obal pasuje na udírnu včetně připojeného generátoru kouřePevný, nepromokavý obal vyrobený z neprodyšné PVC tkaninyObal..

  1790.00 Kč
 • Teflonové rošty Jerky Rack Bradley Smoker 4 ks
  Teflonové rošty Jerky Rack Bradley Smoker 4 ks

  4 teflonové rošty Jerky pro domácí elektrické udírny BradleyTeflonové rošty jsou zvlášť vhodné pro přípravu Jerky masa (sušené maso)Použitelný do všech domácích..

  1390.00 Kč
 • Zesílený rošt na uzení Borniak 150
  Zesílený rošt na uzení Borniak 150

  Zesílený udící rošt pro domácí elektrické udírny Borniak 150Rošt je vyrobený z nerezové oceli odolné proti kyselinámProfesionální rošt je ideální pro uzení uzenin,..

  900.00 Kč


Hledáte Generátory studeného kouře? V sekci grily krby | příslušenství pro udírny je možné objevit jedinečné adaptér studeného kouře bradley smoker!
© 2024 Tipy pro domácnost: Kontakt