5-ti dílný rošt Eggspander Kit pro BGE Large

5-ti Dílný Rošt Eggspander Kit Pro BGE Large

5-ti dílný rošt Eggspander Kit pro BGE Large

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Rošty pro Big Green Egg
Dodavatel:Big Green Egg
Cena:6875.00 Kč
5-ti dílný rošt Eggspander Kit pro BGE Large 4,75 (95%) 31 hodnocení

Sada se skládá z dvoudílného víceúrovňového roštu, nerezového koše pro konvektor a 2 polovičních nerezových roštůSada grilovacích roštů umožňuje používat různé grilovací techniky a metody (přímé a nepřímé grilování, uzení, ohřívání apod.), což výrazně rozšíří uživatelské rozhraní vašeho griluSada roštů pro keramický gril Big Green Egg Large


 • Gril Big Green Egg XL
  Gril Big Green Egg XL

  Velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výtečnými výhřevnými vlastnostmi, které ho předurčují fungovat nejen jako klasický zahradní gril, ale také jako..

  68178.00 Kč
 • Gril Big Green Egg M
  Gril Big Green Egg M

  Big Green Egg Medium je středně velký keramický gril vybavený nerezovým roštem a výbornými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje nejen jako zahradní gril, ale i..

  35352.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Minimax
  Gril Big Green Egg Minimax

  Keramický gril s nerezovým roštem a špičkovými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým může fungovat jako klasický zahradní gril, ale i jako keramická pecJedná se o..

  29123.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Mini
  Gril Big Green Egg Mini

  Big Green Egg Mini je keramický gril s nerezovým grilovacím roštem a skvělou výhřevnostíDíky skvělým výhřevným vlastnostem se Big Green Egg chodí pro přímé..

  18013.00 Kč
 • Gril Big Green Egg S
  Gril Big Green Egg S

  Malý keramický gril s nerezovým roštem a skvělými výhřevnými vlastnostmi, díky kterým funguje Big Green Egg Small nejen jako zahradní gril, ale i jako keramická pecGriluje..

  26935.00 Kč
 • Zvedač litinových roštů Big Green Egg
  Zvedač litinových roštů Big Green Egg

  Speciální zvedač pro snadnou manipulaci s rozpáleným litinovým roštemZvedač je vhodný pro všechny modely keramických grilů Big Green EggRukojeť zvedače je z jedné strany..

  991.00 Kč
 • Pohrabáč pro grily Big Green Egg XLarge
  Pohrabáč pro grily Big Green Egg XLarge

  Praktický pohrabáč pro keramické grily Big Green Egg XLargePohrabáč je ideálním pomocníkem při vyklízení popela z grilu a při manipulaci s rozžhavenými..

  1057.00 Kč
 • Výplň z nerezové oceli pro skříňku grilu Big Green Egg
  Výplň z nerezové oceli pro skříňku grilu Big Green Egg

  Nerezová deska určená pro nástavbovou skříňku a modulární stůl ke grilům Big Green EggSystém je navržený, aby všechny komponenty byly kompatibilní a daly se neomezeně..

  11237.00 Kč


Hledáte Rošty pro Big Green Egg? V sekci grily krby je možné objevit jedinečné 5-ti dílný rošt eggspander kit pro bge large!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt