Čtvercová litinová grilovací pánev Lodge 26 cm Fish

Čtvercová Litinová Grilovací Pánev Lodge 26 Cm Fish

Čtvercová litinová grilovací pánev Lodge 26 cm Fish

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Litinové nádobí a rošty
Dodavatel:Lodge
Cena:1620.00 Kč
Čtvercová litinová grilovací pánev Lodge 26 cm Fish 5 (100%) 29 hodnocení

Velká, těžká litinová pánev s vroubkovaným nepřilnavým povrchem o hmotnosti 3,3 kgČistá litina bez jakéhokoliv chemického "nepřilnavého" povrchu a snese i extrémně vysoké teplotyPánev má rozměr 26 x 26 cmDíky mřížce na dni pánve budou Vaše steaky nejen báječně chutnat, ale budou sexy i na pohled Na přední straně pánve druhé madlo pro snadnější manipulaci s těžkou litinouNa spodní straně litinové pánve obrázek rybyLitina výbor


 • Sada pánví Gourmet Outdoorchef Dualchef
  Sada pánví Gourmet Outdoorchef Dualchef

  Sada pánve a děrovaného tálu určená pro plynové gril Outdoorchef DualchefVyrobena z ocele s povrchem porcelánového smaltuPánev se vkládá místo jedné části roštu nebo..

  1790.00 Kč
 • Sada pánví Gourmet Half-moon Outdoorchef
  Sada pánví Gourmet Half-moon Outdoorchef

  Sada dvou půlkruhových pánví určená pro plynové grily a grily na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 48 cm a 57 cm a grily AustraliaJedna pánev s plným dnem pro..

  1590.00 Kč
 • Sada pánví Gourmet Outdoorchef 420
  Sada pánví Gourmet Outdoorchef 420

  Sada pánve a perforovaného tálu určená pro elektrické, plynové i grily na dřevěné uhlí Outdoorchef o průměru kotle 42 cmVyrobena z ocele s povrchem porcelánového..

  1490.00 Kč
 • Čtvercová litinová grilovací pánev
  Čtvercová litinová grilovací pánev

  Těžká, masivní litinová pánev černé barvy s vroubkovaným nepřilnavým povrchemPánev má rozměr 26 x 26 cmDíky mřížce na dni pánve budou Vaše steaky nejen báječně..

  995.00 Kč
 • Barbecue Wok pánev Outdoorchef
  Barbecue Wok pánev Outdoorchef

  Pánev Barbecue Wok určená pro plynové grily Outdoorchef o průměru kotle 42 cm, 48 cm a 57 cm a hranaté grily Outdoorchef Australia a Outdoorchef DualchefVyrobena z uhlíkové..

  2590.00 Kč
 • Litinová aromatizační pánvička Outdoorchef
  Litinová aromatizační pánvička Outdoorchef

  Kruhová litinová pánvička určená pro plynové grily, elektrické grily i grily na dřevěné uhlí Outdoorchef s průměrem kotle 42 cm, 48 cm, 57 cm a hranaté grily..

  990.00 Kč
 • Hluboká litinová pánev Lodge 30 cm
  Hluboká litinová pánev Lodge 30 cm

  Velká, těžká litinová pánev o hmotnosti 4,2 kgČistá litina bez jakéhokoliv chemického "nepřilnavého" povrchu a snese i extrémně vysoké teplotyPánev má průměr 30 cm,..

  2510.00 Kč
 • Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 35 cm
  Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 35 cm

  Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 30 cm, horní průměr 35 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  1708.00 Kč


Hledáte Litinové pánve na gril? V sekci grily krby | litinové nádobí a rošty je možné objevit jedinečné Čtvercová litinová grilovací pánev lodge 26 cm fish!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt