Čtvercová litinová grilovací pánev

Čtvercová Litinová Grilovací Pánev

Čtvercová litinová grilovací pánev

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Litinové nádobí a rošty
Dodavatel:GrilyKrby
Cena:995.00 Kč
Čtvercová litinová grilovací pánev 5 (100%) 25 hodnocení

Těžká, masivní litinová pánev černé barvy s vroubkovaným nepřilnavým povrchemPánev má rozměr 26 x 26 cmDíky mřížce na dni pánve budou Vaše steaky nejen báječně chutnat, ale budou sexy i na pohled Na přední straně pánve druhé madlo pro snadnější manipulaci s těžkou litinouLitina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě vyžadují vysokou teplu Použitelná na plynovém sporáku, indukční i skloke


 • Litinová aromatizační pánvička Outdoorchef
  Litinová aromatizační pánvička Outdoorchef

  Kruhová litinová pánvička určená pro plynové grily, elektrické grily i grily na dřevěné uhlí Outdoorchef s průměrem kotle 42 cm, 48 cm, 57 cm a hranaté grily..

  990.00 Kč
 • Hluboká litinová pánev Lodge 30 cm
  Hluboká litinová pánev Lodge 30 cm

  Velká, těžká litinová pánev o hmotnosti 4,2 kgČistá litina bez jakéhokoliv chemického "nepřilnavého" povrchu a snese i extrémně vysoké teplotyPánev má průměr 30 cm,..

  2540.00 Kč
 • Kruhová litinová pánev Lodge 43 cm
  Kruhová litinová pánev Lodge 43 cm

  Extra velká, masivní litinová pánev černé barvy s hladkým nepřilnavým povrchemPánev má horní průměr 43 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  2670.00 Kč
 • Litinová pánev se stojanem na kuře Petromax
  Litinová pánev se stojanem na kuře Petromax

  Grilovací pánev Petromax se stojanem na kuře vyrobená z čisté litinyDíky stojanu se maso peče rovnoměrně, zůstává křehké a šťavnaté Vypečené šťávy se zachytnou v..

  1423.00 Kč
 • Grilovací litinová pánev s madly Petromax 35 cm
  Grilovací litinová pánev s madly Petromax 35 cm

  Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 30 cm, horní průměr 35 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  1708.00 Kč
 • Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 30 cm
  Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 30 cm

  Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 25 cm, horní průměr 30 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  1423.00 Kč
 • Litinová pánev se dvěma madly Petromax 20 cm
  Litinová pánev se dvěma madly Petromax 20 cm

  Malá masivní litinová pánev s hladkým nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 15 cm, horní průměr 20 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  939.00 Kč
 • Litinová pánev na muffiny Petromax
  Litinová pánev na muffiny Petromax

  Masivní litinová pánev na výrobu sladkých i slaných muffinůNa pánvi lze v jeden okamžik připravovat až 6 muffinůZ obou stran pánve jsou madla pro snadnější manipulaci s..

  1139.00 Kč
 • Litinová pánev se dvěma madly Petromax 25 cm
  Litinová pánev se dvěma madly Petromax 25 cm

  Středně velká masivní litinová pánev s hladkým nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 20 cm, horní průměr 25 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné..

  1082.00 Kč


Hledáte Litinové pánve na gril? V sekci grily krby | litinové nádobí a rošty je možné objevit jedinečné Čtvercová litinová grilovací pánev!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt