Čtvercová litinová grilovací pánev

Čtvercová Litinová Grilovací Pánev

Čtvercová litinová grilovací pánev

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Litinové nádobí a rošty
Dodavatel:GrilyKrby
Cena:995.00 Kč
Čtvercová litinová grilovací pánev 5 (100%) 34 hodnocení

Těžká, masivní litinová pánev černé barvy s vroubkovaným nepřilnavým povrchemPánev má rozměr 26 x 26 cmDíky mřížce na dni pánve budou Vaše steaky nejen báječně chutnat, ale budou sexy i na pohled Na přední straně pánve druhé madlo pro snadnější manipulaci s těžkou litinouLitina výborně drží teplotu, což je perfektní na steaky a ostatní jídla, která ke své přípravě vyžadují vysokou teplu Použitelná na plynovém sporáku, indukční i skloke


 • Barbecue Wok pánev Outdoorchef
  Barbecue Wok pánev Outdoorchef

  Pánev Barbecue Wok určená pro plynové grily Outdoorchef o průměru kotle 42 cm, 48 cm a 57 cm a hranaté grily Outdoorchef Australia a Outdoorchef DualchefVyrobena z uhlíkové..

  2590.00 Kč
 • Hluboká litinová pánev Lodge 30 cm
  Hluboká litinová pánev Lodge 30 cm

  Velká, těžká litinová pánev o hmotnosti 4,2 kgČistá litina bez jakéhokoliv chemického "nepřilnavého" povrchu a snese i extrémně vysoké teplotyPánev má průměr 30 cm,..

  2510.00 Kč
 • Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 35 cm
  Grilovací litinová pánev s rukojetí Petromax 35 cm

  Velká, masivní litinová pánev s nepřilnavým povrchemPánev má vnitřní průměr dna 30 cm, horní průměr 35 cmNa obou stranách pánve žlábek pro snadné vylévání..

  1708.00 Kč
 • Litinová pánev se stojanem na kuře Petromax
  Litinová pánev se stojanem na kuře Petromax

  Grilovací pánev Petromax se stojanem na kuře vyrobená z čisté litinyDíky stojanu se maso peče rovnoměrně, zůstává křehké a šťavnaté Vypečené šťávy se zachytnou v..

  1423.00 Kč


Hledáte Litinové pánve na gril? V sekci grily krby | litinové nádobí a rošty je možné objevit jedinečné Čtvercová litinová grilovací pánev!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt