Čokoládová fontána 275 W, stříbrná

Čokoládová fontána 275 W, stříbrná

Čokoládová fontána 275 W, stříbrná

Do obchodu >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hobby
Dodavatel:Kokiskashop
Cena:1684 Kč
Čokoládová fontána 275 W, stříbrná 2,5 (50%) 24 hodnocení

Pro čokoládovou fontánu můžete použít jakýkoliv druh čokolády. Nabízí nespočet možností k využití, ve fontáně nejen jemně zakryjete ovoce, ale také zjemníte pečivo nebo cukrovinky s ořechy, sušeným kokosem nebo jinými lahůdkami a proměníte je ve smyslný zážitek. Použití je snadné rozpusťte čokoládu a nalijte ji do čokoládové fontány. Technické údaje: rozměry: cca 21,5 / 39 cm (Ø / V) délka napájecího kabelu: cca 90 cm výkon: cca 275 W kapacita: max. 1 kg čokolády materiál: nerezová ocel materiál šnekového šroubu: ABS barva: stříbrná snadné čištění může pracovat nepřetržitě hodinu s půlhodinovou přestávkou věž a spirála jsou odnímatelné a vhodné do myčky konstantní kaskádový tok čokolády zařízení udržuje rozpuštěnou čokoládu v teple vhodné: na jakýkoliv druh čokolády Obsah balení: 1 x čokoládová fontána


 • CorbySport 56974 Stolní mini basketbal s LCD displejem
  CorbySport 56974 Stolní mini basketbal s LCD displejem

  Elektrická basketbalová hra Moderní klasika pro malé i velké fanoušky basketbalu Akční balíček basketbalové hry pro 2 osoby ve stylu klasických stolních fotbalových her. V..

  843 Kč
 • detektor lži s elektrošokem
  detektor lži s elektrošokem

  detektor lži s elektrošokem Účinná zbraň proti lži a podvodu - perfektní party zábava! Nová verze 2.0 Jednoduše připojte ruku k zařízení pomocí červeného pásku a..

  811 Kč


Hledáte Jednorázové nádobí? V sekci heureka | hobby | párty a oslavy je možné objevit jedinečné Čokoládová fontána 275 w, stříbrná!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt