Černý ocelový venkovní gril ENDERS Boston 3K Turbo

Černý Ocelový Venkovní Gril ENDERS Boston 3K Turbo

Černý ocelový venkovní gril ENDERS Boston 3K Turbo

E-shop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Zahrada
Dodavatel:ENDERS
Cena:10999 Kč
Černý ocelový venkovní gril ENDERS Boston 3K Turbo 2,75 (55%) 32 hodnocení

Také už se těšíte, až si vychutnáte vaše oblíbené grilované pochoutky v obklopení rodiny a přátel? S plynovým venkovním grilem ENDERS Boston 3K Turbo jistě nešlápnete vedle. Zatímco o snadné zažehnutí se postará zapalování Piezo, nerezová ohřívací mřížka a třídílný rošt naopak zaručí rovnoměrné propékání masa či zeleniny. Jeho součástí je i Turbo zóna dosahující teploty až 400 °C, která umožní grilování pokrmů vyžadující vyšší teplotu. Díky zabudovanému bočnímu hořáku můžete navíc souběžně připravit omáčku či jinou přílohu. Gril je mimo jiné vybaven integrovaným teploměrem a vyjímatelnou odkapávací nádobou na tuk. Na praktičnosti dodají i odkládací poličky či 5 plastových koleček, jenž umožní snadný přesun grilu. Pro připojení k propan-butanové láhvy je součástí balení i hadice a regulátor. Technické parametry: a) výkon grilu - 14,35 kW, b) grilovací plocha - 2666 cm2, c) 4 nerezové hořáky, d) velikost plynové láhve - 5 kg. - Délka: 134 cm - Šířka: 59 cm - Výška: 115 cm - Váha: 34.4 kg - Materiál: Kov - Specifický materiál: Ocel - Vyžaduje montáž: Ano - Vlastnost: S kolečky - Typ grilu: Plynový


 • Ocelový venkovní gril ENDERS Monroe 3 SIK Turbo
  Ocelový venkovní gril ENDERS Monroe 3 SIK Turbo

  Také už se těšíte, až si vychutnáte vaše oblíbené grilované pochoutky v obklopení rodiny a přátel? S plynovým venkovním grilem ENDERS Monroe 3 SIK Turbo jistě..

  17999 Kč
 • Černý ocelový venkovní gril ENDERS Chicago 3
  Černý ocelový venkovní gril ENDERS Chicago 3

  Také už se těšíte, až si vychutnáte vaše oblíbené grilované pochoutky v obklopení rodiny a přátel? S plynovým venkovním grilem ENDERS Chicago 3 jistě nešlápnete..

  7499 Kč
 • Černý ocelový venkovní gril ENDERS Boston 6KR Turbo
  Černý ocelový venkovní gril ENDERS Boston 6KR Turbo

  Také už se těšíte, až si vychutnáte vaše oblíbené grilované pochoutky v obklopení rodiny a přátel? S plynovým venkovním grilem ENDERS Boston 6KR Turbo jistě..

  18999 Kč
 • Zelený bezkouřový gril LotusGrill
  Zelený bezkouřový gril LotusGrill

  Kdyby byl LotusGrill značkou auta, jednalo by se o špičkový Rolls Royce, který je snem každého milovníka kvalitních aut. I když se vyrábí v ohromném množství, stejně je..

  3359 Kč
 • Oranžový bezkouřový gril LotusGrill XL
  Oranžový bezkouřový gril LotusGrill XL

  Kdyby byl LotusGrill značkou auta, jednalo by se o špičkový Rolls Royce, který je snem každého milovníka kvalitních aut. I když se vyrábí v ohromném množství, stejně je..

  5759 Kč


Hledáte Grily? V sekci kategorie | zahrada a příslušenství je možné objevit jedinečné Černý ocelový venkovní gril enders boston 3k turbo!
© 2022 Tipy pro domácnost: Kontakt