Knorr toys kuličkový bazén měkký - Šedá bílá oblaka - 300 míčků krémová šedá světle modrá

knorr toys kuličkový bazén měkký - Šedá bílá oblaka - 300 míčků krémová šedá světle modrá

knorr toys kuličkový bazén měkký - Šedá bílá oblaka - 300 míčků krémová  šedá  světle modrá

Eshop >>
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:Knorrtoys
Cena:2204.00 Kč
knorr toys kuličkový bazén měkký - Šedá bílá oblaka - 300 míčků krémová šedá světle modrá 2,5 (50%) 31 hodnocení

Míčová koupelová hračka knorr® soft, „must have“ pro dívky a chlapce, s velkým zábavným faktorem pro hraní prostě povedené hry. Kulatou koulovou vanu s trendy barvami lze ideálně integrovat do jakéhokoli interiéru. Díky krásným a intenzivním barvám míčků získává další charakter. Kulatá koulí je také ideální pro terapii senzorické integrace pro děti. Jsou podporovány aktivní činnosti, které rozvíjejí tělesnou koordinaci, rovnováhu, manuální i vizuální schopnosti dítěte. Stabilní ráfek je měkký a dobře polstrovaný. Barevné hrací koule jsou lehké a odolné a nehrozí polknutí. Míčová koupel splňuje požadavky na dětské hračky v rámci označení EU / CE. Pro narozeniny nebo jiné zvláštní příležitosti je to ideální dárek. Podrobnosti o koulové vaně: Rozměry koulové vany (délka x šířka x výška): 82 x 82 x 30 cm Rozměry hrany koulové vany: cca. 5 cm silná a cca. Výška 30 cm Průměr koulové vany: 82 cm vně a 72 cm uvnitř Kryt materiálu: 100% bavlna Materiál pro kouli na koule: hrany a dno z pěna Zip umožňuje snadné sejmutí potahu Potah lze prát v ruce, není vhodný pro sušení v bubnové sušičce. Protiskluzový potah na spodní straně Lehké a odolné stáří: od 0 měsíců kuličky s podrobnostmi o produktu: průměr na kuličku : Cca. 6 cm Materiál míče: PE plast Zahrnuto 300 hracích míčků


  • knorr® toys Míčky ě 6 cm 200 ks
    knorr® toys Míčky ě 6 cm 200 ks

    Vaše dítě chce mít ve stanu míčky? Bez problému. 200 barevných míčků v pastelových tónech v barvě modré, růžové, fialové a zelené se dodává v síťce. Zábava bez..

    631.00 Kč


Hledáte Míčky do bazénu? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let je možné objevit jedinečné knorr toys kuličkový bazén měkký - Šedá bílá oblaka - 300 míčků krémová šedá světle modrá!
© 2021 Tipy pro domácnost: Kontakt